Bekarlığa Veda Yarışmacısı Neden Çıkışının “Hiçbir Anlamı Yok” Diyor?


Sonunda Bobby’den kurtulan Zach, Charity’nin ailesi ve arkadaşlarıyla tanışmak için Columbus, Ga.’ya gitti. Açık havada bir öğle yemeğinden ve Charity ile sevgi dolu ağabeyi arasında duygusal bir sohbetten sonra -ki şimdiden bir sonraki bekar adayı olmak için onu arıyoruz- Charity, Zach’i çizgi dansına götürdü ve barın dışına çıktığında gerçek hislerinden bahsetti.

Zach’e, “Dürüstçe aşık olduğumu söylemenin güvenli olduğunu düşünüyorum,” dedi.

Zach onu öptü ve “Vay canına, bu çok çılgınca. Bunun ne kadar iyi hissettirdiğini bilemezsin” dedi. Ancak, karşılık vermede kısa durdu.

Son olarak, Zach onun yanına atladı. sahip olmak memleketi Austin, Teksas, şehre şovu çekmeden sadece üç hafta önce taşınan Kaity ile tanışmak için. Kasabada çok yeni olduğu için Kaity’nin bakkal alışverişi yapması ve mobilya inşa etmesi gerekiyordu, bu yüzden Zach’i işe aldı!

Ayak işleriyle geçen bir günün ardından Zach, “Kaity’ye aşık olup olamayacağını” soran annesi de dahil olmak üzere Kaity’nin ailesiyle buluştu.

Zach, “Birine ‘Seni seviyorum’ demenin gücünü ve gücünü anlıyorum,” diye yanıtladı. “Bu, benim kitabımda öylece söylenebilecek bir kelime değil. Size şunu söyleyebilirim, kesinlikle yapabilirim. Görmek ona aşık oluyorum.”

Yani bir şans olduğunu söylüyorsun!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367874/why-lessigreaterthe-bachelorlessigreater-s-eliminated-contender-says-her-dismissal-%22makes-no-f-king-sense%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir