Bekarlığa Veda Yaratıcısı Gabby ve Rachel Arasında “Drama Yok” Diyor


Gabby Windey ve Rachel Recchia şimdi gülümsüyorlar – ama sürecek mi?

19. sezonda ikisi de aşk için yarışacak olan iki kadın bekarlığa vedatarafından yayınlanan bir fotoğrafta sevimli ve sırıtıyordu. Üniversite mezunu yaratıcı Mike Fleiss 6 Nisan’da Mike, gönderinin başlığına şunları yazdı: “Görüyorsun, drama yok… Sadece iki arkadaş gerçek aşkı bulmasına yardım ediyor!”

Bachelor Nation tarihinde ilk kez, tüm sezon boyunca iki kişi gösterinin yüzü olacak. Gabby ve Rachel ikisi de yarışmacıydı. Clayton Echard‘ın mevsimi Bekâr, Clayton sonunda geri kazanmaya karar verene kadar İzlanda finaline kadar gitti. Susie Evans.

Gabby ve Rachel, sezon boyunca inanılmaz derecede yakınlaştılar. Aslında, şovun ikisine de bir şans vermeye karar vermesinin nedeni arkadaşlıkları.

Sunucu, “İkinizin İzlanda’da birbirinizi desteklediğinizi ve ayrıca bu gecenin nasıl geçtiğini izliyorum” Jesse Palmer 15 Mart dedi Üniversite mezunu finale, “İkinize de bir şans vermeye karar vermemizin en büyük nedeni buydu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326350/bachelorette-creator-promises-there-s-no-drama-between-gabby-rachel-ahead-of-joint-season?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın