Bekarlığa Veda Yakup, Gabby Windey’den Nasıl Özür Dilemek İstiyor?


jacob rapini içine sürdü bekarlığa veda beyaz bir at üzerindeydi, ama hikayesi bir peri masalı dışında bir şeydi.

25 Temmuz’da yayınlanan bölümde bekarlığa veda27 yaşındaki Scottsdale, Ariz. ipotek komisyoncusu Bachelorette’e söyledi Gabby Windey “buradaki tek kişi o olsaydı, devam edecek kalbe sahip olabileceğimi sanmıyorum.”

Franchise tarihinde ilk kez bu sezon bekarlığa veda Aşkı arayan iki kadın var, bu yüzden Jacob kabaca da olsa onun sadece aşkla ilgilendiğini ima ediyordu. Rachel Recchia.

Jacob, “Bu anı, onun duygularını dikkate almadığım için @gabby.windey’den özür dilemek istiyorum.” 28 Temmuz’da Instagram’da yazdı. “Söylediklerim cahilceydi ve şu an için uygun değildi. Birinin neler yaşayabileceğini veya kafa boşluğunun nerede olduğunu bilmediğini fark ettim. Açıklamak yerine dinlemek çok daha ileri giderdi.”

Görünüşe göre samimi olsa da, Jacob bir sosyal medya mea culpa’nın gerçek şey kadar iyi olmadığını kabul etti – yakın gelecekte düzeltmeyi umuyor.

“Gabby ile konuşmadım ya da hiçbir şey duymadım” dedi sadece E! 28 Temmuz haberi. “Eğer bana gelmem istenirse Erkekler Her Şeyi Anlatır, kesinlikle şahsen özür dileyeceğim. Bunun bir Instagram gönderisinden daha gerçek olacağına eminim.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339933/find-out-how-the-bachelorette-s-jacob-rapini-hopes-to-apologize-to-gabby-windey?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir