Bekarlığa Veda ve Diğer Hayranların Favorileri Ne Zaman Geri Dönecek?


Yaz neredeyse geldi – AC patlaması ve en sevdiğiniz TV şovları ile içeride kalmanın zamanı geldi!

Neyse ki, bu yaz, sıcağı yenmenize yardımcı olacak hayranların favorilerinden (ve yakında favorilerinden) oluşan harika bir kadroya sahip.

Takvimlerinizi işaretleyin ve DVR’lerinizi ayarlayın çünkü 11 Temmuz güzel olacak. İlk ve en önemli, bekarlığa veda ABC’ye çığır açan yeni bir sezonla geri dönecek. Bu doğru, 19. sezonda bir değil iki önde gelen bayan yer alacak: Gabby Windey ve Rachel Recchia itibaren Clayton Echard‘ın mevsimi Bekâr.

İki kat bekar, aşk ve kaçınılmaz olarak iki kat dramla, bu Bachelor Nation tarihindeki en dramatik sezon olabilir mi? Bir kız hayal edebilir!

Ama hepsi bu değil. Reality flört serisinin ardından dizinin prömiyeri geliyor. Şöhret İddiasıözellikli Kevin Jonas ve bonus Jonus’tan başkası değil, Frankie Jonas.

Dizinin açıklamasına göre, yeni dizi “12 ünlü akrabayı ünlü aile üyelerinin gölgesinin dışına çıkmaya ve tek bir çatı altında birlikte yaşamaya, kendi şöhret ve servet arayışında kimliklerini ve soylarını gizlemeye” zorlayacak. 100.000 $ kazanmak için rekabet ederken, meydan okumalarda rekabet edecek, ittifaklar kuracak ve DNA dedektifi oynayacaklar.

Peki, ilgimizi renklendirin!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326483/we-ve-got-premiere-dates-for-the-bachelorette-your-other-summer-favorites?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın