Bekarlığa veda Michelle Young ve Nayte Olukoya Ayrıldı


Gül için solmuş Michelle Genç ve Nayte Olukoya.

Nişanlanan çift, bekarlığa veda Aralık’ta final yapan, 17 Haziran’da ayrıldıklarını açıkladı.

Michelle, Instagram Hikayesine şöyle yazdı: “Nayte ve benim ayrı yollarımıza gideceğimizi söylemekte zorlanıyorum, ancak bu ilişki çok uzun sürdüğü için ikimizin de kalbindeki ağırlığı bilerek onun yanındayım. bizim için gerçek.”

Bir kerelik ilkokul öğretmeni daha sonra doğrudan eski nişanlısına hitap etti.

“Senin için Nayte, çabucak en iyi arkadaşım oldun ve sana olan sevgim inanılmaz derecede güçlü” dedi. “Başarılı olduğunu görmekten asla vazgeçmeyeceğim.”

Michelle, Oregonlu gezici hemşire yerine Nayte’yi seçti Brandon Jones ABC’nin finali sırasında bekarlığa veda. Daha önce göründü Matt James‘ mevsimi Bekâr ilave olarak.

Michelle açıklamasına şöyle devam etti: “Hem Nayte’nin hem de bu deneyimin bana getirdiği maceraları, desteği ve büyümeyi her zaman kabul edeceğim ve takdir edeceğim.” “Aynı zamanda çok acı çekiyorum ve bu kalp kırıklığını atlatmak için zamana ve alana ihtiyacım olacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335024/the-bachelorette-s-michelle-young-and-nayte-olukoya-break-up-6-months-after-finale-airs?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel