Bekarlığa Veda Mezunu DeMario Jackson Cinsel Saldırıdan Dava Açtı


İçerik uyarısı: Bu hikaye cinsel saldırı ve tecavüzden bahseder.

Bachelor Nation yıldızı DeMario Jackson yeni bir davada iki kadına cinsel tacizde bulunmakla suçlanıyor.

20 Eylül’de dosyalanan ve E! tarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre! Haber, 35 yaşındaki iki kişi tarafından dava ediliyor, kimliği sadece Jane Doe 1 ve Jane Doe 2, onunla çıktıktan sonra ayrı olaylarda Jackson tarafından tecavüze uğradıklarını iddia eden. Her iki kadın da şikayetlerinde “vücuduna ve zihnine zarar, hasar, kayıp ve zarar” ile “kişisel işgal ve aşağılanma” yaşadıklarını söylüyor.

Geçen yıl savcılar suçlamaları gözden geçirdiler, ancak Los Angeles County Bölge Savcılığı’ndan gelen bir reddetme mektubuna göre, “delillerin yetersizliği” nedeniyle Jackson’ı yargılamayı reddettiler.

E’ye yapılan açıklamada! Haberler, Jackson’ın avukatı, Walter Moselyiddiaları “tamamen asılsız” olarak nitelendirerek kısmen, “Önümüzdeki günlerde, iddia edilen olaylar sırasında polisle paylaştığımız kanıtları açıklayacağız. Maalesef DeMario ve ben bunu üstlenmek zorunda kalacağız. adını temize çıkarmak için tekrar savaş. Daha önce olduğu gibi, aynı isim temizleme sonucunu alacağız.”

Yeni davaya göre, Doe 1, Jackson’la ilk olarak bir flört uygulaması aracılığıyla tanıştı ve 16 Şubat 2018’de arkadaşlarıyla geçirdiği geceyi mahvetmesinden önce onunla birkaç randevuya gitti. O sırada Jackson “sarhoş görünüyordu” ve “bir şeyler yapmaya başladı”. Şikayete göre, Doe 1’in arkadaşlarının önünde bir sahne.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347319/the-bachelorette-alum-demario-jackson-sued-for-sexual-assault?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir