‘Bekarlığa veda Katie Thurston ve John Hersey Resmen Ayrıldı – Hollywood Life


Katie Thurston John Hersey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Katie Thurston ve John Hersey’nin ilişki 7 aylık flörtün ardından sona erdi. bekarlığa veda 31 yaşındaki yıldız, 21 Haziran’daki bir Instagram Hikayesi gönderisiyle başlangıçta bölünmüş spekülasyonlara yol açtı. Katie, “İfade: hayır birlikte değiliz” diye yazdı. John daha sonra saatler sonra Instagram Hikayesinde bir açıklama yaptı.

Katie Thurston John Hersey
Katie Thurston ve John Hersey, Halkın Seçimi Ödülleri’nde. (Ürdün Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

“Sizinle özel anları, komik olanları paylaşabilmeyi seviyorum. Mutlu olanlar. Çirkin, utanç verici ve yürekten olanlar. Ama üzücü olanları paylaşmak hiç bu kadar kolay olmayacak mı bilmiyorum” diye başladı Instagram Hikayesi. “Katie’nin daha önce de belirttiği gibi, artık çıkmıyoruz. Bu karar öyle kolay alınmadı ve açıkçası kolay da verilmedi.”

Devam etti, “Bu yolculuk boyunca bizi destekleyen her birinize minnettarım. Sensiz burada olamazdık (ve olmazdık).”

Katie ve John ilk kez onun sezonunda bir araya geldiler. bekarlığa veda. Ancak, Katie onu ikinci haftada eve gönderdi. Katie sonunda nişanlandı Blake Moynesancak sezon finalinin yayınlanmasından aylar sonra Ekim 2021’de nişanlarını kestiler.

Katie, John ile giderek daha fazla zaman geçirmeye başladı ve Kasım 2021’de ilişkilerini kamuoyuna açıkladılar. John, Katie ile olan ilişkisini savundu ve o hala Blake ile birlikteyken her zaman platonik olduklarını açıkladı.

27 yaşındaki Hersey, “Katie ve ben son yarım yılda inanılmaz ve derin bir dostluk geliştirdik” dedi. Reddit başlığına yazdım. “Bu arkadaşlığın oluşmasına neden olan koşullar, bir dizi çılgın, rastgele ve tesadüfi olaydı, eminim daha sonra hepiniz duyacaksınız. Şimdilik anlatmak istediğim, HER ZAMAN platonik olduğumuzdur.”

Katie Thurston John Hersey
Katie Thurston ve John Hersey ’31 Nights of Halloween’ etkinliğinde. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Aralık 2021’de Stephen Lovegrove’un İlk Noelle Balosu’nda kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar. Katie ve John, Nisan 2022’ye kadar Instagram’da aktif olarak birbirleri hakkında paylaşımda bulunuyorlardı. Katie’nin en son John’u öptüğü bir fotoğrafını yayınladı. “Kalbimi eritiyorsun” diye yazdı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/the-bachelorette-katie-thurston-john-hersey-break-up/

Yorum yapın

SMM Panel