Bekarlığa veda JoJo Fletcher’ın Uygun Fiyatlı Ev Dekoru Bulunuyor


JoJo Fletcher’ın seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara seçkilerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. JoJo, Amazon Influencer Programının ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

eğer takip ediyorsan bekarlığa veda şap JoJo Fletcher’ın Gösteriden sonraki hayat, evleri yenilemek için çok zaman harcadığını biliyorsun. Harika bir bakış açısına ve uygun fiyatlı buluntular bulma becerisine sahip.

“Her zaman yanımdaymış gibi hissediyorum Amazon. Amazon Anonim’de olmam gerektiğini hissediyorum çünkü her gün harika bulgular buluyorum,” dedi JoJo canlı yayında yayın yapmak. Ancak, bu bir duygu Tümü bizimle ilgili olabilir. Amazon gerçekten hepsine sahip, ama bazen sadece böyle nereden başlayacağını bilmek zor olan birçok şey. Ancak, yıllardır evleri yeniden şekillendiren ve çeviren JoJo. Elbette, alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için bazı şık, çok işlevli önerileri var.

bu Üniversite mezunu millet hayranların favorisi, “Daha zor şeyler olduğunu düşündüğüm bir sürü gerçekten harika, daha küçük stil öğelerim var. [to decide on] bir alanı bitirdiğinizde. Küçük şeyler büyük bir fark yaratır. Mevcut alanınızı yenilemenin iyi bir yolu, küçük şeyleri içeri ve dışarı değiştirmektir.”

Nihayetinde JoJo, bir oda tasarlamanın anahtarının “depolama, sevimli depolama, dekoratif ve süper işlevsel olabilecek şeyler bulma” olduğunu söylüyor. Ve aklında ne olduğunu bilmek istiyorsanız, sahip olması gereken Amazon ev eşyalarına ve her birini birden fazla amaç için nasıl kullandığına bakın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1276097/jojo-fletcher-s-amazon-home-decor-finds-are-fashionable-functional?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın