Bekarlığa veda JoJo Fletcher, Jordan Rodgers ile Evleniyor


Bildiğiniz gibi son 11 ayı hayallerimizdeki düğünü planlamak için harcadık ama 2020’nin şartları göz önüne alındığında zor bir karar vererek özel günümüzü ertelemek zorunda kaldık. “Bugünyyyy @jrodgers11 seninle evlenemesem de biliyorum ki beklemeye daha da değecek. 2021, seni gerçekten bekleyemeyiz.”

Bununla birlikte, kartlar bir sonraki yıl için de pek doğru değildi ve mekan kısıtlamaları nedeniyle çift, düğünlerini 2022’ye kadar erteledi. Ama sonunda, çift sonunda, “Yapıyorum, “Ailelerinin ve yakın arkadaşlarının önünde.

Çiftin özel gününden önce JoJo, bekarlığa veda partisini yakın arkadaşlarıyla birlikte Meksika’ya tatile giderek kutladı. Üniversite mezunu şap becca tilleysevgiyle “#FletchersFinalFling” olarak adlandırılan şeyin bir parçası olarak.

Nisan ayındaki ilişkilerini yansıtan JoJo ve Jordan, E! Gösterinin yıllar önce ilk kez yayınlanmasından bu yana ne kadar ilerlediklerine inanamadılar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331031/the-bachelorette-s-jojo-fletcher-marries-jordan-rodgers?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın