Bekarlığa Veda Finali: Gabi’nin Zach Hakkındaki En Büyük Bombası


Yatağını yaptı… güllerden.

Gabi Elnicki Bachelor Nation’ın geri kalanı kadar şaşırmıştı. Zach Shallcross Amerika’ya, Fantasy Suites sezonunun 27. haftasında onunla seks yapmama kuralını çiğnediğini açıkladı. Aslında, Üniversite mezunu ikinci, 20 Mart’ta yayınlanan bölüme kadar özel anlarını halka açacağını bilmiyordu.

“Aslında geçen hafta izleyene kadar herkese anlattığını bilmiyordum,” diye itiraf etti. Son Gül’den Sonra özel 27 Mart. “Yani bunu görmek benim için bir diziden öteydi. Utanıyorum.”

Ek olarak Gabi, finalist arkadaşı ve Zach’in şimdiki nişanlısı lehine ondan ayrıldıktan sonra “aşağılandığını” ve “hayal kırıklığına uğradığını” açıkladı.Kaity Biggar.

Ev sahibine “O hafta, ona çok bağlı hissettim ve kendimi çok aşık ve güvende hissettim” dedi. Jesse Palmer. “Aşık olduğumuz için birlikte bir karar verdik. Bu, asla geri alamayacağım, onunla paylaştığım bir parçam. Tüm ulusun her şeyi bilmesi son derece ihlal edici.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369626/lessigreaterthe-bachelorlessigreater-finale:-gabi-s-biggest-bombshell-about-zach?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir