Bekarlığa veda Erich Schwer, Gabby Windey Ayrılığı Üzerine


Erich Schwer ve Gabby Windeyilişkisi soldu.

Bekar Ulus üye aldı Instagram Hikayeleri 15 Kasım eski nişanlısıyla ayrılığını ele almak için. Story, “Birçoğunuz bana ve Gabby hakkında sorular sormak için ulaşıyorsunuz” dedi. “Gerçek şu ki, nihayetinde birbirimizin insanı değildik – parmak basacak tek bir şey olmadığında bu zor. Çok benzersiz bir durumda ve çok benzersiz bir şekilde tanıştık ve tanıştığımız için minnettarım. Ben asla geri almaz.”

Emlakçı, Gabby’yi “harika bir insan” olarak nitelendirerek ve her zaman için destekleyeceğini ifade ederek övgüde bulundu. bekarlığa veda yıldız. Erich, “Umarım DWTS finalinde onları cehenneme çevirir,” diye devam etti. “Bu yıl deneyimlerden ve hatalardan çok şey öğrendim ve büyüdüm ve her gün kendimi geliştirmeye devam ediyorum.”

Erich, gönderi paylaşımını arkadaşları ve ailesiyle vakit geçirdiğini ve kendine odaklandığını söyleyerek, “Son birkaç aydır çok çalışıyorum ve sonunda sizinle paylaşacağım için heyecanlıyım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354722/lessigreaterbachelorettelessigreater's-erich-schwer-breaks-silence-on-gabby-windey-breakup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir