Bekarlığa Veda 2 Önde Gelen Bayana Sahip Olmayı Nasıl Çekti?


Eşi görülmemiş bir sezon bekarlığa veda görülmemiş derecede garip bir başlangıç ​​yaptı.

Sonuçta, ile Gabby Windey ve Rachel Recchia tüm sezon boyunca lisans ortakları olarak, Bachelor Nation’a birçok lojistik soru kaldı.

Yani, ev sahibinin ölümsüz sözleriyle Jesse Palmer: “Bütün bunlar nasıl olacak?”

Eh, yeni başlayanlar için, biraz rahatsız edici!

sırasında bir bağ oluşturan Gabby ve Rachel’ın birlikte olduğu açıktı. Clayton Echard‘ın mevsimi Bekâr— orada olmaktan çok heyecanlandılar. Uygun adamlar gelmeye başladığında, birçoğunun onlara özellikle bir şey hakkında heyecanlandılar: Clayton hakkında konuşmak!

Clayton hakkında (kötü) şakalar vardı, palyaço gibi giyinip kendine Clayton diyen Ryan vardı, hatta Clayton hakkında özgün bir şarkı söyleyen dört kişilik bir gençlik korosu bile vardı. Çok oldu.

Rachel, “Bu adamlar Clayton’ı gündeme getirmeye devam ediyor,” dedi. “Sanırım Gabby ve ben bu gece Clayton’ın adını bir daha duymamamız sorun değil.”

Bununla birlikte, en garip giriş, Gabby ve Rachel’ın isimlerini karıştıran Nashville’den John’a aitti.

John, “Adlarını karıştırdım,” dedi. “Bence bu harika bir ilk izlenim. Aslında korkunç bir ilk izlenim ama büyük bir izlenim.”

Kendine ne söylemen gerekiyorsa, John!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337571/how-the-bachelorette-pulled-off-having-two-leading-ladies?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir