Bekarlar Gabby Windey ve Rachel Recchia’nın İlk Gece Görünümlerini görün


İki Bekarlığa veda bir taneden daha iyidir.

ABC ilk kez baktıktan sonra düşündüğümüz şey bu. Gabby Windey ve Rachel Recchia‘ın gecesi, 19 sezonunu arıyor bekarlığa veda. Aşağıdaki yeni görüntüde Gabby ve Rachel, biri belirgin bir bacak yarığı olan beyaz payetli bir numara ve diğeri çarpıcı bir V yakalı siyah ışıltılı bir elbise giydiği için birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamladılar.

Ve bu çarpıcı ipuçlarına kapılan sadece biz değiliz. bekarlığa veda ev sahibi Jesse Palmer Instagram’da tartıldı, “Bu ikisi için çok heyecanlıyım !!!!”

Aynı, Jesse. Aynı.

Tabii ki, bu gizli bakış bir amaca hizmet etti, ABC bunu doğruladı. bekarlığa veda‘ın dönüş tarihi 11 Temmuz’da gerçekleşecek. Bu en iyi haber bile değil çünkü bekarlığa veda yaratıcı Mike Fleiss prodüksiyonun devam ettiğini ve şu anda yabancı bir yerde çekildiğini açıkladı.

7 Nisan’da Mike, Gabby ve Rachel’ın Eyfel Kulesi’nin altında bir bahar gününün tadını çıkarırken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Ve evet, Paris, Fransa’daki.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326502/see-bachelorettes-gabby-windey-and-rachel-recchia-s-first-night-looks?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın