Bekar Yıldız Thomas Jacobs’a Evlilik Teklifi Ediyor – Hollywood Life


Bekar Yıldız Thomas Jacobs'a Evlilik Teklifi Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Tebrikler sırayla becca kufrin ve Thomas Jacobs! bu cennette lisans Mezunlar koridorda birlikte yürümeye hazır! Becca, 29 Mayıs Pazar günü Instagram hesabından soruyu yakışıklı sevgilisine sorduğunu ve nişanlarını bir süredir “sır” olarak sakladıklarını açıkladı! Realite yıldızı, görüldüğü gibi Thomas’a verdiği yüzüğün yakından görünümü de dahil olmak üzere duyuruya çiftin muhteşem bir fotoğraf albümünü ekledi burada!

“Nihai arsa bükümünde… EVET DEDİ!” Becca, enstantanelere başlık attı. “Bu sırrı bir süredir sadece kendimiz ve yakın ailemiz ve arkadaşlarımız arasında saklıyoruz ama bunu çatılardan haykıracağımız için çok heyecanlıyız! Sonunda hayatımın şoförünü ve her gün kalbimi gülümseten kişiyi buldum. Hepsini seninle yapmak için sabırsızlanıyorum Tommy, beni yaşayan en mutlu kadın yaptığın için teşekkürler. Seni aya ve arkaya seviyorum.”

Becca ve Thomas dizinin yedinci sezonunun çekimleri sırasında tanıştılar. cennette lisans Haziran 2021’de. Gösteri sırasında Becca, nişanlanmaya hazır olmadığını söyledi, bu yüzden plajdan ayrılmadan önce Thomas’la olan ilişkilerini kesti. Ancak final sırasında ikili, kameralar durduktan sonra tekrar bir araya geldiklerini açıkladı.

Thomas ÖZEL anlattı HollywoodYaşam çiftin romantizmini nasıl yeniden alevlendirdiğini. “Becca elini uzattı,” diye açıkladı Kasım ayında. “Umduğum bir şeydi [for]. Neye sahip olduğumuzu bildiğim için inancımı biraz onun ellerine bırakarak savunmasız bir yerde ayrıldım. Bunun için ödüllendirildim ve bu, yeniden bağlantı kurduğumuzda hiç atlamadığımız bir şeydi. Sahilde gördüğü kişi, gerçek hayatta gördüğü kişiydi.”

“Kaldığımız yerdeydi ve o zamandan beri her gün büyüyor” diye ekledi. “O zamandan beri, muhtemelen en fazla beş gün ayrı kaldık ve bu harikaydı.” Ayrıca, Becca onunla temasa geçer geçmez her şeyi yaptığını da itiraf etti. “Vücudumda sıfır korku vardı” diye açıkladı. “İstediğim ilişkiye ve birlikte olmak istediğim kişiye sadece yüzde 100 odaklandım.”

HollywoodLife, hayranlarına, elbise detayları ve yer de dahil olmak üzere, yaklaşan bir düğün töreniyle ilgili tüm haberler hakkında bilgi vermeye devam edecek! Bizi izlemeye devam edin!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/becca-kufrin-thomas-jacobs-engaged-proposal-ring/

Yorum yapın

SMM Panel