Bekar Tyler Cameron, Uygun Fiyatlı Ev Dekorasyonu Seçimlerini Paylaşıyor


Tyler Cameron ile görüştük çünkü onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Tyler, HomeGoods’un ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Evinizin yenilenmeye ihtiyacı varsa, Tyler Cameron kesinlikle ilgili olabilir. Kısa süre önce Florida, Jupiter’deki evini yenilemek için HomeGoods ile birlikte çalıştı. Son günlerde, bekarlığa veda alum E!’ye şunları söyledi: “Evimin biraz çalışmaya ihtiyacı vardı. Ortaklık, oturma odamın ihtiyaç duyduğu mükemmel bir yaşam sarsıntısıydı. Öncesini ve sonrasını görebilirsiniz. Çok sade, sıkıcı ve basitti. Şimdi çok canlı ve canlı.

Tadilattan sonra Tyler, arkadaşlarının “bu konu hakkında çok konuştuğunu” söyledi ve detaylandırdı, “Şimdi, hepsi orada takılmayı seviyor. Artık haftada beş geceden fazla insanımız var, bazen haftada yedi gece. orada değil. Hepsi orada.” Tyler, oturma odasına ek olarak, HomeGoods ürünleriyle yatak odasını ve arka bahçesini süsledi.

Tyler, alışveriş yapanların bir rüyada olanları paylaşabilecekleri, çoktan seçmeli soruları yanıtlayabilecekleri HomeGoods’un Dream Vibes hizmetini kullandı. Bu girdiler, sizin için çok uygun olan renkleri, şekilleri ve dekor ayrıntılarını paylaşan bir algoritma tarafından çevrilir. Bize yeniden dekorasyon sürecini anlattı ve en sevdiği iç tasarım parçalarını paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327536/the-bachelorette-tyler-cameron-affordable-home-decor?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir