Bekâr Susie Evans, Clayton’ın Rachel’ı Seçmesi Gerektiğini Kabul Etti – Hollywood Life


Bekâr Susie Evans, Clayton'ın Rachel'ı Seçmesi Gerektiğini Kabul Etti - Hollywood Life
Resim Kredisi: ABC

susie evans yardım edemediğini ama nedenini merak ettiğini söyledi Clayton Echard sonra ana sıkıntısı olarak onu seçti Bekâr, basitçe “uyumlu olmadıklarından”. Clayton’la tekrar tekrar aşk yaşayan realite yıldızı, Bekar Ulus yaşları, temelli ayrıldıktan altı ay sonra duyguları hakkında açıldı. “Uzun süre mücadele ettiğimi hatırlıyorum ve bugüne kadar hala ‘Neden beni seçtin? 29 yaşındaki düğün kameramanı, “Uyumlu değiliz” dedi. Nick Viall’ın dijital ses dosyası Şişe Dosyaları 21 Mart Salı günü.

Bekâr Susie Evans, Clayton'ın Rachel'ı Seçmesi Gerektiğini Kabul Etti - Hollywood Life
Susie Evans, “uyumlu değiller” dediği için Clayton Echard’ın neden onu seçtiğini merak etti.(ABC)

Popüler ABC flört şovunun 26. Sezonunda Susie, Clayton’ın üç finaliste de aşık olduğunu itiraf ettiği fantezi süitleri bölümünün ardından geçici olarak prodüksiyondan ayrıldı – Susie, Gabby Windey Ve rachel recchia – ve Gabby ve Rachel ile yattığını. Susie gösteriye geri döndü, son gül töreni sırasında Clayton’ı reddetti ve ardından sezon bittikten sonra onunla çıkmaya karar verdi.

“Biriyle bir ilişkiye başlarken bunun üstesinden gelinmesi daha zor bir şey olduğunu düşünüyorum. Oradan çıkana kadar uyumlu olup olmadığınızı gerçekten bilmiyorsunuz,” dedi Susie, Nick ve Andrew’a. “Geriye dönüp baktığımda ‘Rachel ile çok daha uyumlusun’ dediğimi hatırlıyorum. Düşündüğümü hatırlıyorum – ‘Neden beni seçtin? Muhtemelen gerçekten uyumlu olabileceğin biri var.’ Ve diğer kızlar da, bu o kadar ileri gitmedi.

Susie’ye Clayton’ın Rachel’la kendisinden daha uyumlu olduğunu nasıl düşündüğü sorulduğunda, “Yani, şimdi bilmiyorum ama benden daha uyumlu” diye yanıtladı.

Bu arada Rachel ve Gabby, 19. Sezonun yardımcı başrolleri olarak seçildi. bekarlığa veda. İki bayan dizinin sonunda kendi talipleriyle nişanlandı. Daha sonra Rachel şov teklifini durdurdu çünkü son gül seçiminin ortaya çıktığı ortaya çıktı. Tino Franco, onu aldatmıştı. Susie gibi, Rachel ve Gabby de şu anda bekarlar ve Rachel geçen ay Clayton’la uzlaşma söylentilerini ateşlese de, karışmaya hazırlar!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/22/the-bachelor-susie-admits-clayton-should-have-picked-rachel/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir