Bekar Susie, Clayton Romantizminin “Duygusal Olarak Vergilendirici” Olduğunu Söyledi


Susie ve Clayton 26. sezonda bir araya geldi. Bekâr, bu yılın başlarında prömiyeri yapılan. Gösteride yollarını ayırmalarına rağmen, Clayton finalistlerden ayrıldıktan sonra ondan barışmasını istedi. rachel recchia ve Gabby Windey. Susie başlangıçta Clayton’ı geri çevirse de, tekrar bir araya geldiklerini açıkladılar. Son Gül’den Sonra Martta.

Ne yazık ki, altı ay sonra Eylül’de ayrıldıklarını açıkladılar.

“Birlikte geçen bu yıl bize çok fazla neşe ve çok fazla kahkaha getirmesine rağmen, aynı zamanda önemli miktarda acı da oldu” diye yazdılar. ortak instagram gönderisi. “Sağlıklı bir ilişkinin mücadeleleri olmadan var olmadığını biliyoruz, ancak yalnızca bireysel olarak değil, bir çift olarak da iyileşme yeteneğimizi engelleyen dış güçlere hazırlıklı olmadığımızı fark ettik. İkimiz de üzerinde çalışmaya devam etmeye odaklandık. kendimiz, böylece kendimizin en iyi versiyonu olabiliriz.”

“Bu ikimiz için de kolay bir zaman değil ama birbirimizi destekliyoruz ve diğerinin mutluluk ve şifa bulmaya devam ettiğini görmeyi umuyoruz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355780/why-lessigreaterthe-bachelorlessigreater-s-susie-evans-calls-relationship-with-ex-clayton-echard-%22emotionally-taxing%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir