Bekar Nick Viall, Adam Levine Skandalına Sıcak Bir Bakış Veriyor


“Bir ve en önemlisi buradaki tek kurbanın Behati [Prinsloo], Adem’in karısı. Bunu hak etmiyor,” dedi Viall 20 Eylül TikTok. “İki, bir ilişkiyi korumaktan sorumlu olan tek kişi, ilişkideki insanlardır. Burada bir ilişki varsa, o zaman bu kız gönüllü bir katılımcı olduğu için değil, Adam’ın bir ilişki yaşamayı seçtiği içindir. Eğer gitmiyorsa o olmak, başka biri olurdu.”

Ve üçüncü düşüncesinde Viall, aldatma söylentilerinin “bu Sumner kızını karakteri hakkında fikir sahibi olmamızı engellemediğini” söyledi. Örneğin, Levine’in bir Victoria’s Secret modeliyle evli olduğunu söylediğinde Stroh’un “ego konuşması” olduğunu söyledi.

Viall, videosunda, iddiaların şu anda Levine’in üçüncü çocuğuna hamile olan Prinsloo’yu nasıl etkileyebileceğini tahmin ederek devam etti.

“Bu TikTok’u yapması ve internette patlatması, sadece bu hikayenin kendisini nasıl etkilediğini düşündüğünün ve Behati gibi gerçek kurbanın duygularını dikkate almadığının bir başka kanıtı” dedi.

Stroh’un “bu videoyu yapmanın hamile birinin zihinsel sağlığını nasıl etkileyebileceğini” düşünmesi gerektiğini söyleyerek bitirdi.

Aşkın gözü kördür‘s Nick Thompsonkiminle evli Danielle Ruhl Bitiriyor, Viall’ın gönderisine yorum yaparak, “O kadar iyi özetledin” yazdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347209/the-bachelor-s-nick-viall-gives-his-hot-take-on-adam-levine-cheating-allegations?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir