Bekar Milletten Clare Crawley, Nişandan Sonra Rüya Düğünüyle Kızdırdı


Düğün planlaması söz konusu olduğunda, Clare Crawley kesinlikle nişanlıdır.

gelen bir teklifi kabul ettikten sonra bir haftadan az bir süre Ryan Dawkins Las Vegas yakınlarındaki RiSE Festivali’nde, bekarlığa veda alum, hayalindeki düğün gününün nasıl olacağını şimdiden hayal ediyor.

Clare, özel olarak E ile paylaştığı “Çok sıcak bir düğün ve çok samimi bir düğün istediğimi hissediyorum”! DIRECTV Wives Night Out’ta haberler. Bunun için pek çok farklı hayalim var ama gerçekte neyin meyve vereceğini göreceğiz.”

Ayrıca, Clare’in yaklaşan düğününe hazırlanmak için bolca zamanı var mı yoksa kendisi mi? 41 yaşındaki New York’ta BravoCon hafta sonunu başlatırken, “Yapıyorum” demek için ne kadar heyecanlı olduğunu ifade etti.

“Sanırım gençleşmiyorum,” diye şaka yaptı. “Ve onun hayatımın aşkı olduğunu biliyorum. İster iki ay sonra, ister iki yıl içinde olsun, birbirimize sahip olduğumuz için mutluyum… Sadece onun hayatımda olması en büyük nimet oldu. “


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350522/the-bachelorette-s-clare-crawley-teases-dream-wedding-after-ryan-dawkins-engagement?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir