“Bekar Mike Fleiss, Ayrımcılık Soruşturmasına Tepki Verdi – Hollywood Life


Mike Fleiss


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Sonuçta “barışçıl bir ayrılık” değil! Bekâr yaratıcı Mike Fleiss, 58, 21 yıl sonra 28 Mart’ta hit ABC dizisinden ayrıldığını resmen duyurdu, ancak iki gün sonra nasıl “daha fazlasını yapabileceğine” dair ek bir açıklama yaptı. tarafından elde edilen ikinci ifade, Çeşitlilik, hakkında açılan “ırk ayrımcılığı” soruşturmasıyla ilgiliydi. 30 Mart’ta outlet’e gönderdiği bir e-postada, “21 yıl önceki prömiyerinden bu yana, zaman kesinlikle değişti ve bu değişikliklerin hızına ayak uyduramadığımızı söylemeliyim,” diye yazdı. Şovu önemli ölçüde daha çeşitli hale getirmek için son beş yılda yaptığımız çalışmaların bir kısmı, ancak daha fazlasını yapabileceğime inanıyorum.

Mike Fleiss
“The Bachelor” serisinin yaratıcısı Mike Fleiss, 28 Mart 2023’te diziden ayrıldığını duyurdu. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

E-postada ayrıca, 58 yaşındaki TV yaratıcısı, “düşmandan çok arkadaşı” olduğuna inandığını ve serinin çeşitlilik açısından gelişmeye devam etmesini umduğunu ekledi. Mike, “Umarım takım doğru yönde ilerlemeye devam eder,” diye ekledi. “Evimizde düzenlediğimiz personel düğünlerinin sayısına ve son gülümü teslim ettiğimi söylediğimde telefonuma düşen gözyaşı dolu mesajların sayısına bakılırsa, kötüden çok iyi günlerim olduğundan oldukça eminim. duyguları incitmekten çok neşelendirdi ve franchise’ı düşmandan çok dostla emin ellere bıraktı.”

Mike’ın e-postasının başında, flört konulu yeni realite TV programlarının onu “dolandırdığını” da iddia etti. “2002’de bir pop kültürü ezici gücü oluşturduğumuza dair hiçbir fikrim yoktu” diye kaleme aldı. “O zamanlar çılgınca bir fikirdi ve kesinlikle ortaya çıkmaya devam ediyor – bizi dolandıran her ağa ve yayıncıya bir bakın!” Daha önce bahsedildiği gibi, bekarlığa veda yaratıcısı, 27. Sezon finalinden bir gün sonra Salı günü realite şovuna resmen veda edeceğini duyurdu.

Mike Fleiss
Mike Fleiss, önceki bir gezi sırasında Mario Lopez ile resmedildi. (Chris Pizzello/AP/Shutterstock)

“Her şeyden önce tebrikler zach [Shallcross] Ve Kaity [Biggar]. Kendilerine birlikte uzun ve mutlu bir ömür diliyorum.” Çeşitlilik başlamak. “21 olağanüstü yıl için WBTV ve ABC’ye teşekkür etmek istiyorum. Güvenebileceğim mükemmel yaratıcı ekibi buldular. Bekâr franchise ve bu aydınlatmayı bir şişede kalın ve ileriye doğru tutun. Yolculuk devam etsin.” ABC ve Warner Bros. TV, Mike’ın ayrılışı hakkında yayın organına yorum yapmayı reddetmekle kalmadı, aynı zamanda soruşturma hakkında yorum yapmayı da reddetti. Mike’ın yerini yeni showrunner’lar alıyor Claire Freeland, Jason EhrlichVe Bennet Graebnerbaşına Çeşitlilik.

Mike’ın “ileride şovla sıfır ilgisi olacak” gerçeğine rağmen, onun kült klasik serinin yaratıcısı olarak anılmaya devam edeceği doğrulandı. Özellikle, serideki ilk Siyah liderliği, rachel lindsay seçildi bekarlığa veda 2017’de. Bu olaydan önce Mike, 2019’da eşinden ayrılmasıyla ilgili manşetlere girdi. Laura Kappeler35. Bekâr27. sezonu bu hafta başlarında sona erdi, hayranlar 20. Sezonu bekleyebilirler. bekarlığa veda 26 Haziran’da gösterime girecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/30/the-bachelor-mike-fleiss-reacts-discrimination-investigation-leaving-show/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir