Bekar Lauren Luyendyk, Tatil Kıyafetleri İşbirliği Yaptı


Lauren Luyendyk ile görüştük çünkü bu fiyatlarla onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Lauren, Cupshe’nin ücretli bir sözcüsüdür ve öne çıkan ürünler onun hattındandır. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Kış tatilleri düşündüğünüzden daha yakın, bu da çoğumuzun bir araya getirmesi gereken bayram kıyafetleri olacağı anlamına geliyor. Biraz yardıma ihtiyacın varsa, izin ver Bekâr şap Lauren Luyendyk stil konusunda size yardımcı olur. Cupshe ile şık, uygun fiyatlı bir tatil koleksiyonunu piyasaya sürdü ve E!’ye “Cupshe hakkında sevilecek çok şey var. Trendleri her zaman harika bir fiyata yakalıyorlar” dedi.

Lauren, iş birliği boyunca vücut kapsayıcılığının en önemli konu olduğunu belirterek, “Gerçekten bahsetmediğim bir şey, anne olduktan sonra vücudumu giymenin ne kadar farklı olduğu. İkizler de dahil olmak üzere üç çocuğum var. fincan çünkü her vücut tipini şımartabilecek silüetleri var.”

Lauren ekledi, “Onlarla bir tatil koleksiyonu yapmak dürüst olmak gerekirse en heyecan verici kısımdı çünkü daha önce hiç yapmadılar. tatil koleksiyonu önceki. Sadece iyi bir parti elbisesini seviyorum. Tatiller için giymek için bolca ışıltı, çekicilik ve eğlence içeren gerçekten eğlenceli bir koleksiyon.” İndirimde ayrıca Lauren ve Arie Luyendyk Jr.’ın kız evlat Alessi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350471/the-bachelor-s-lauren-luyendyk-drops-affordable-clothing-collab-here-are-her-holiday-styling-tips?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir