Bekar Kaitlyn Bristowe, Düğün Planlama Güncellemelerini Paylaştı


Kaitlyn Bristowe ile bu fiyatlara yaptığı seçimleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için röportaj yaptık. Kaitlyn, Amazon El Yapımı için ücretli bir sözcü. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Bu düğün hediyesini kabul edecek misin? Bekâr franchise izleyicileri sabırsızlıkla bekliyordu Kaitlyn Bristowe ve Jason Tartick’in Jason 2019’da ona çıkma teklif ettiğinden beri onun podcast bölümü Asma Kapalı. 2021’de nişanlandılar ve şu anda düğün planlama modundalar. Detaylar bir araya geldikçe Kaitlyn, küçük işletmelerden özelleştirilebilir ürünler içeren düğün temalı bir koleksiyonun küratörlüğünü yapmak için Amazon El Yapımı ile birlikte çalışıyor.

Özel bir E! röportaj, Kaitlyn açıkladı, “Ben seviyorum Amazon El Yapımı. Bu gelecek vaat eden işletmeleri desteklemenin güzel hissinin yanı sıra Amazon’un rahatlığını takdir ediyorum.” Yıldızlarla Dans Kazanan, “Platformumu dünyanın dört bir yanındaki küçük işletmelere ve zanaatkarlara ışık tutmak için kullanmayı seviyorum. Bu inanılmazdı, özellikle de düğün planlaması söz konusu olduğunda.”

Kaitlyn, “Amazon El Yapımı, her şeyi gerçekten kişiselleştirilmiş ve özel yapmanıza yardımcı olmak için harika. Benden üç koleksiyon yapmamı istediklerinde çok heyecanlandım. Bekarlığa veda partisi, gelin duşu için seçebileceğim pek çok farklı şey var. , düğün günü hediyeleri veya hediyeler. Herkes için bir şeyler var.” Kaitlyn’in seçtikleri balayı için bir disket şapka, bir düğün için bir mason kavanozu vazo, etkinlik sonrası uzanmanız için kişiselleştirilmiş bir sweatshirt ve bazı zamansız takılar dahil olmak üzere düğün etkinlikleri yelpazesini kapsar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350893/lessigreaterthe-bachelorettelessigreater-s-kaitlyn-bristowe-shares-wedding-updates-and-thoughtful-gift-picks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir