Bekar Ev Sahibi Jesse Palmer “Efsanevi” Gelenlerle dalga geçiyor


ABC şaka yapmıyordu söylediklerinde Gabby Windey ve Rachel Recchia‘ın mevsimi bekarlığa veda sorunu iki katına çıkaracak.

19. sezon için çekilen bir fotoğrafta, kaslı bir adam diğer yarışmacıların yanında gömleksiz görünüyor ve Bachelor Nation’ı o gece neler olduğunu merak etmeye bırakıyor. ev sahibi olarak Jesse Palmer E’ye şaka yaptı! Sadece haber, “Görünüşe göre bu gelişlerde artık kıyafet isteğe bağlı.”

Aslında, giyim isteğe bağlı görünüyor – dönem. Yarışmacının ne kadar deri sergilediği sorulduğunda Jesse, görülecek daha çok şey olduğunu doğruladı. E!’ye “Bu beyefendinin kıyafetleri gerçekten sevdiğini sanmıyorum” dedi. “Bence her şeye katlanmayı tercih ediyor. Bu onun havası.”

Ama bu gizemli gömleksiz adam, Jesse’nin dediği gibi “efsanevi” bir giriş yapan tek kişi değil. “Gerçekten, sadece gamutu çalıştırdı.”

Bachelor Nation, ilk bölümde birçok hayvan görmüş olsa da, forklift kesinlikle bir ilk gibi geliyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335536/jesse-palmer-says-clothing-is-optional-for-bachelorette-suitors-this-season?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir