Bekar Clayton Echard ve Susie Evans Memleketini Ziyaret Ediyor


resmen Clayton Echardalma sırası Susie Evans bir memleket randevusunda!

15 Nisan’da Instagram Hikayesindeki birden fazla gönderide, Üniversite mezunu 28 yaşındaki star, memleketi Eureka, Missouri çevresindeki en anlamlı manzaralardan bazılarını görmek için 28 yaşındaki kız arkadaşını aldı. Çiftin ilk durağı? Eski futbol sahası.

Susie arkasından yürürken bir klipte gülümseyen Clayton, “Suz’u memleketine geri götürmek zorunda kaldım,” diyor. “Futbol sahasında, her şeyin başladığı yere geri döndük bebeğim! Woo! Ol’ Eureka Yaban Kedileri! Asla yaşlanmaz, asla yaşlanmaz.”

Başka bir videoda Clayton, yakındaki göle demirlemiş bir tekneye açılan yemyeşil bir arka bahçeye sahip “evine” bir bakış paylaştı.

Susie ve Clayton’ın romantik kaçış haberi, eski futbolcunun Instagram Story’de TikTok adlı bir TikTok kullanıcısı tarafından yapılan hile iddialarını alenen reddetmesinden bir hafta sonra geldi. Sasha Narang.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327565/the-bachelor-s-clayton-echard-and-susie-evans-visit-his-hometown?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın