Behati Prinsloo Kaşları Kaldıran Postuyla Sosyal Medyaya Döndü


Behati Prinsloo‘ın son fotoğrafı hayranları meraklandırıyor.

Yıldız, eşinden bu yana ilk kez sosyal medyaya döndü Adam LevineKeskin bir gerileme ile DM skandalı. İçinde 15 ekim Behati, Victoria’s Secret podyumunda yürürken dilini çıkarıp kamerayı çeviriyor.

Adam, Instagram modeliyle ilişkisi olduğunu inkar ettiğinden beri model sosyal medyada sessiz kaldı. Yaz Stroh’u 19 Eylül’de Sumner, bir gün önce, TikTok’lar Maroon 5 grubunun solisti ile bir yıllık bir ilişkisi olduğunu ve Behati ile evliliğinin bittiğini söylediğini söyledi.

Şarkıcı, fiziksel bir ilişki olduğunu inkar ederken, 19 Eylül’deki mesajında ​​diğer kadınlarla “çarpıcı bir şekilde” mesajlaştığını itiraf etti. Instagram hikayeleri. Adam yaptığı açıklamada, “hayatımın üzücü bir döneminde çizgiyi aştığını” da itiraf etti.

Bu iddialar, kızları paylaşan Behati’den birkaç gün sonra geldi. Gül kurusu5 ve Gio Grace4, Adam ile birlikte – çiftin üçüncü çocuğunu bir hafta içinde beklediğini duyurdu. 15 Eylül Instagram gönderisi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350523/behati-prinsloo-returns-to-social-media-with-eyebrow-raising-post-after-adam-levine-dm-scandal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir