Behati Prinsloo, Adam Levine Skandalı Ortasında Kızının Şenlikli Fotoğrafını Yayınladı


Görünüşe göre Levine konutunda ürkütücü bir sezona hazırlar.

Behati Prinsloo birinden bir kare paylaştı ve Adam LevineKızları, sırtı kameraya dönük, etek ve kanatlarla tamamlanan siyah bir yarasa kostümü içinde. Birisinin “Monster Mash” takması gerekiyor ve 6 yaşındaki Gül kurusu ve 4 yaşındaki Gio Grace Cadılar Bayramı için her şey hazır olacak.

Dusty ve Gio için ufuktaki tek büyük an tatil değil. Yakında Behati ve Adam’ın küçük kızları, Behati 3 numaralı bebeği beklediği için abla olacaklar. Geçen ay, model, bebeğinin yumruğunun bir fotoğrafını yayınlayarak hamileliğini doğruladı.

Ancak, genişleyen ailelerinin haberinin kırılmasından sadece haftalar sonra, aile yolda bir tümsekle karşılaştı.

19 Eylül’de Instagram modeli Yaz Stroh’u gönderdi TikTok Behati ile evliliği sırasında Adam’la romantik bir ilişkisi olduğunu iddia etti.

“Aslında Victoria’s Secret modeliyle evli bir adamla ilişki yaşıyordum” dedi. “O zamanlar gençtim, saftım ve açıkçası kendimi sömürülmüş hissediyorum. Şu an olduğum gibi sahnede değildim, bu yüzden kesinlikle kolayca manipüle edildim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351238/behati-prinsloo-shares-new-festive-photo-of-daughter-following-adam-levine-scandal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir