Behati Prinsloo, Adam Levine DM Skandalından Sonra Bebeğinin Yumruğunu Gösterdi


Çarpışıyor.

haftalar sonra Adam Levine Aldatma iddialarının ardından internette uygunsuz davrandığını kabul eden hamile eşi Behati Prinsloo no.lu bebeğe mutlu bir şekilde odaklandığını kanıtladı. 3.

ona gönderme Instagram Hikayeleri 15 Ekim’de eski Victoria’s Secret modeli, etkileyici dolabından büyüyen bebek yumruğunu gösteren siyah bir maksi elbiseyi modellediği bir klibi paylaştı. Behati herhangi bir ses veya başlık eklememeyi tercih etse de, genişleyen göbeğine hayranlıkla bakarken kulaktan kulağa gülümserken mesajının bir sevinç olduğu açıktı.

Barışçıl video, Behati’nin son sosyal gönderisiyle keskin bir tezat oluşturuyor. Bir gün önce, 34 yaşındaki oyuncu, VS pistinde yürürken dilini dışarı çıkarırken ve kamerayı çevirirken kendini ısırmış bir geri dönüş paylaştı.

25 Eylül’de, kızları paylaşan Behati’nin Gül kurusu5 ve Gio Grace, 4, Adam ile – çiftin üçüncü çocuğunu beklediğini paylaştı. Ancak bebek haberi günler sonra isimli bir Instagram modelinden gelen dolandırıcılık iddialarıyla gölgelendi. Yaz Stroh’uile ilişkisi olduğunu sosyal medyadan duyurdu. Maroon 5 solisti ve ondan cilveli DM’ler olduğunu söylediği şeyleri paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350678/behati-prinsloo-is-all-smiles-as-she-shows-off-her-baby-bump-after-adam-levine-dm-scandal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir