Beceriksiz Doktorlar Neden Özempik Utandırmayı Durdurmanızı İstiyor?


Ozempic, komedyen için gülünecek bir konu değil.

Handler, “yaşlanma karşıtı doktorunun” ilacın ne olduğunu anlamadan ona ilacı yazdığını açıkladı. 25 Ocak’taki bölümünde “Üzerinde olduğumu bile bilmiyordum” dedi. Babanı ara. “‘Eğer beş kilo vermek istersen, bu iyi’ dedi.”

Ancak ilacı denediğinde Handler, ilacın kendisine hissettirdiklerinden hoşlanmadığını fark etti.

“Bir tatilden döndüm ve kendime enjekte ettim” diye hatırladı. “Birkaç gün sonra bir kız arkadaşımla öğle yemeğine gittim ve ‘Gerçekten hiçbir şey yemiyorum. Midem çok bulanıyor, Ozempic alıyorum’ gibiydi. Ben de ‘Benim de biraz midem bulanıyor’ gibiydim. Ama İspanya’dan yeni dönmüştüm ve jet-lag’im vardı.”

Nihayetinde Handler, tıbbi olarak gerekli olmadığı için ilacı kullanmayı bıraktı ve kalan dozları arkadaşlarına verdiğini ekledi.

“Yaklaşık dört veya beş arkadaşıma Ozempic enjekte ettim çünkü aptalca olduğu için kullanmak istemediğimi fark ettim” dedi. “Bu kilolu insanlar için. Evime gelen insanlar var ve ‘Tamam, seni 1’de görebilirim, seni 2’de görebilirim’ derim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1381220/why-lessigreaterbotchedlessigreater-s-dr.-terry-dubrow-and-dr.-paul-nassif-want-you-to-stop-ozempic-shaming?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir