Becca Tilley, Hayley Kiyoko ile Romantizmi Hakkında Güncelleme Verdi


becca tilley aşkı hissetmektir.

Pop yıldızı ile olan romantizmini onayladıktan iki hafta sonra Hayley Kiyokoeski Üniversite mezunu star, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarından ve hayranlarından ezici miktarda destek almaya devam ediyor.

Becca, “Kendimi gerçekten iyi hissediyorum. Bu çok garip bir şey çünkü dört yıldır birlikteyiz ve açıkça yaşıyoruz,” diye özel olarak E ile paylaştı! iHeartRadio’nun KIISFM Wango Tango’sunda haberler. “Etrafımızdaki herkes biliyor, ama sosyal medyada yok.”

Aşklarını şimdi çevrimiçi olarak herkese açık olarak paylaşmanın bir yararı var mı? “Sanırım içinde onunla bir şeyler yayınlamaktan ya da onun içinde benimle bir şeyler yayınlamaktan endişe etmemek üzerindeki baskının kaldırılmasını düşünüyorum” dedi. “Bu kısım gerçekten güzeldi.”

Becca’ya göre, Bachelor Nation’daki en yakın arkadaşları – JoJo Fletcher ve eskiler gibi Ben Higgins, Chris Soules ve Robert Graham-hepsi destekleyici olmuştur.

Ama Instagram’da Hayley ile olan aşkını başlattıktan sonra, ovma dijital ses dosyası ev sahibi, artık gerçeklerini başkalarıyla paylaşmaya hazır olduklarını söyleyen dinleyiciler tarafından havaya uçuruldu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333655/bachelor-nation-s-becca-tilley-gives-update-about-her-romance-with-hayley-kiyoko?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel