Bebek Planları Ortaya Çıktı – Hollywood Life


Rebel Wilson Ramona Agruma bebek planları


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Backgrid

için işler ciddileşiyor asi Wilson ve kız arkadaşı Ramona Agruma! Yakın birkaç kaynak Bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği 42 yaşındaki yıldız ile ÖZEL KONUŞTU HollywoodYaşam ve yakın zamanda 12 Haziran’da ilişkisini kamuoyuna açıkladıktan sonra aktrisin bir bebek için planlarını açıkladı.

Rebel Wilson Ramona Agruma bebek planları
Rebel Wilson ve Ramona Agruma’nın bebek planları ortaya çıktı (Backgrid)

İçeriden bir kişi, “Asi doğurganlık yolculuğuna kendi başına başladı, kalbini anne olmaya bu kadar adadı, ancak ay sonunda aynı şeyi isteyen bir eş bulduğu için çok mutlu” dedi. “Rebel çok şefkatli bir insan, insanlarla ilgilenmeyi seviyor, herkes onun ne kadar harika bir anne olacağını söylüyor.”

Çifte yakın bir arkadaş, “Rebel ve Ramona, Avrupa seyahatleri sırasında birlikte gelecekleri hakkında konuştular ve bir aile kurmaya karar verdiler” dedi. “İkisi de bunu istiyor. Rebel, hayatının anne olmaya hazır olduğu aşamada ve bir çocuğa verecek çok sevgisi olduğunu biliyor.”

Rebel Wilson Ramona Agruma bebek planları
‘Pitch Perfect’ yıldızı romantizmiyle 12 Haziran’da halka açıldı. (Splashnews)

“Bunu çok uzun zamandır istiyordu ama gerekmedikçe tek başına yapmak istemedi. Ve şimdi Ramona bunu onunla yapmak istediği için zorunda olmadığını biliyor. Gidecekleri rotaya henüz karar vermemişler ama hamile kalma konusunda açık birçok seçenek var. Bunun yaşamları boyunca sahip olacakları bir taahhüt olduğunu biliyorlar ve her ikisi de sonsuza kadar birlikte olacaklarına şüphe duymadan inandıkları için hazırlar” dedi.

Daha önce bildirdiğimiz gibi, Avustralya doğumlu yıldız, bir aileye sahip olma “umutlarını” tartışırken, yeni bir röportajda doğurganlık tedavileriyle ilgili zorluklarını açtı. The Sunday Telegraph’a “Son iki yıldır bir doğurganlık yolculuğundan geçiyorum ve bir noktada kendi aileme sahip olabileceğimi umuyorum” dedi. yıldız dergi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/rebel-wilson-ramona-agruma-baby-plans/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir