Bebek Doğum Sırasında Öldü – Hollywood Life


Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Cristiano Ronaldo ve kız arkadaşı Georgina Rodriguez27 yaşında korkunç bir üzüntüyle karşı karşıya kaldı. 36 yaşındaki futbol yıldızı ve uzun zamandır sevgilisi olan yeni doğan oğlunu doğum sırasında kaybettiğini 18 Nisan’da açıkladı. Georgina ikizlere hamileydi, ancak doğumdan sadece kız bebek kurtuldu.

Çift, “Oğlumuzun vefat ettiğini en derin üzüntümüzle duyurmak zorundayız” diye yazdı. “Her anne babanın hissedebileceği en büyük acıdır. Sadece kızımızın doğumu bize bu anı biraz umut ve mutlulukla yaşama gücü veriyor. Tüm uzman bakım ve destekleri için doktor ve hemşirelerimize teşekkür ederiz. Hepimiz bu kayıptan dolayı mahvolduk ve bu çok zor zamanda mahremiyetinizi rica ediyoruz. Bebeğimiz, sen bizim meleğimizsin. Seni daima seveceğiz.”

Çift, 28 Ekim Perşembe günü hamile olduklarını Instagram üzerinden bebede yatarken ve ellerinde bir sonogram görüntüsüyle duyurdular. “İkizler beklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz… Kalplerimiz sevgiyle dolu – sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz #kutsanmış” diye yazdı. Sonraki fotoğraf Cristiano’nun diğer dört çocuğunu gösterdi: kızı Alana Martina3, aynı zamanda Georgina ve oğlu ile paylaştığı Cristiano Jr.11 ve ikizler Eva Maria ve Mateo4.

İspanyol bir model olan Georgina, 12 Kasım 2017’de çiftin ilk çocuğu Alana’yı dünyaya getirdi. Ondan önce Cristiano, Haziran 2017’de dünyaya gelen taşıyıcı annelik yoluyla ikizler Eva Marie ve Mateo sayesinde zaten baba oldu. 11 yaşındaki Cristiano Jr.’ın annesinin kim olduğu bilinmiyor.

Bebek Doğum Sırasında Öldü – Hollywood Life
Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez ikizleri birlikte karşıladı. (Deklanşör)

Futbol ikonunun kendi babasıyla yakın bir ilişkisi yoktu, Dini2005 yılında 52 yaşında hayata gözlerini yumdu. “Babamı gerçekten yüzde yüz tanımıyorum. Sarhoş biriydi. Onunla normal bir sohbet gibi hiç konuşmadım. Zordu” dedi gözyaşları içinde iskeleler morgan Bununla birlikte, kız arkadaşı Georgina’nın trajedi ve babalık yoluyla kendisine son derece “yardım ettiğini” de sözlerine ekledi.

“Bana çok yardımcı oldu. Tabii ki ona aşığım” dedi duygusal röportajda. “O benim çocuklarımın annesi ve ben ona çok aşığım, bilirsiniz…. Bu harika. O benim arkadaşım. Görüşmelerimiz var. Ben ona kalbi açıyorum, o da bana.” Cristiano’nun annesiyle de yakın bir ilişkisi var. Dolores Aveiro67 yaşında, torunlarına yardım etmek için onunla birlikte yaşıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/cristiano-ronaldo-son-dead-twins-born-daughter/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir