Bebe Rexha’nın Şükran Günü İlk Devre Performansı Hitle Doluydu – Hollywood Life


Bebe Rexha'nın Şükran Günü İlk Devre Performansı Hitle Doluydu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Hem Buffalo Bills hem de Detroit Lions’ın renklerinin bir parçası olarak kaya mavisi olduğu düşünüldüğünde, şaşırtıcı değil bebe rexha Şükran Günü hesaplaşmalarında performans sergilemek üzere seçildi. Amerikan Müzik Ödülleri’ndeki görünümünden yeni çıkmış, Bebe, 33 ve David Guetta bir dizi vuruş yapmak için Ford Field’ın ızgarasına çarptı. “Me Myself And I”in baş döndürücü bir versiyonuyla başlayarak – kelimenin tam anlamıyla, bir kaleydoskop aynanın önünde durduğu için – Bebe, daha sonra yeşil lazerler her yerde patlarken ve bir sürü gotikle David’in “Hey Mama”sına geçiş yaptı. yedek dansçılar indi. “Detroit, eğer kelimeleri biliyorsan, birlikte söyle,” dedi Bebe, ortak çalışması “Meant To Be”yi çalmadan önce. Florida Gürcistan Hattı. Oradan Bebe, Detroit’e iyi olduğunu söyledi ve bunun sonucunda bir dizi mavi giyimli yedek dansçı “I’m Good” performansı için sahnede ona katıldı.

Bebe ve David daha önce “Hey Mama”, “Say My Name” gibi şarkılar ve “Last Hurrah” remiksi üzerinde çalıştılar. İkilinin Eifel 65’in “Blue” adlı parçasını yeniden çalışması aslında çoğu kişinin düşündüğünden daha eski, çünkü ikisi 2017’de şarkıyı yeniden yorumladı. Başlangıçta, David şarkının işe yaradığını düşünmedi ama o yıl Ultra Müzik Festivali’nde prömiyerini yaptı. Yakın zamana kadar, bu ilk ve son dönüştü – ta ki performansın kaçak bir videosu TikTok’ta dolaşmaya başlayana kadar. “Tam TikTok’ta geziniyordum ve bir kızın ‘Blue’ remiksinde şarkı söylediğini duydum,” diye gülüyor Rexha, Rexha ile konuşurken. Çeşitlilik. “‘Kahretsin, David ve benim o gün bunu yapmak için bir fikrimiz vardı’ gibiydim.”

Aslında, dinlediği Bebe’nin vokalleriydi. Rexha, “YouTube’a giriyorum ve 30 milyon görüntüleniyor” dedi. Çeşitlilik. “Her yıl YouTube’da ortaya çıktığı, viral olduğu ve sonra yayından kaldırıldığı söylendi.

Bebe Rexha'nın Şükran Günü İlk Devre Performansı Hitle Doluydu – Hollywood Life

Bu yüzden, o ve Devid, şimşeği bir şişede yakalamaya çalışmak için bir araya geldi. “Fazla vaktimiz olmadı. Stüdyoya gittim ve yapmam gereken her şeyi yapmak için tam anlamıyla dört ya da beş saatim vardı, ”dedi Beba. Elit Günlük bu parçanın oluşturulması hakkında. “Bu gerçekten stresliydi çünkü ben bir mükemmeliyetçiyim, bir Başak burcuyum, bu yüzden zordu. Yapmamız gerekeni yaptık.”

Bebe ayrıca yakında çıkacak “başka bir işbirliği olacak” diye dalga geçti. “Ne olduğunu söyleyemem ama gerçekten harika. Ben, Latin bir sanatçı ve başka bir büyük DJ. Bu gerçekten inanılmaz. Bunun için gerçekten heyecanlıyım. Ve sonra yeni yılda umarım kendi müziğimi yayınlayacağım ve kendi turuma çıkmak istiyorum – kendi Bebe Rexha turuma çünkü dört yıldır Bebe turuna çıkmadım. ya da beş yıl,” dedi.

“Yani bu benim hedefim. Hayranlarımı şahsen görmek istiyorum. Daha derin kurgular oynamak ve sahnede bir parti vermek, hayranlarımın enerjisini hissetmek, kelimeleri söylemelerini sağlamak ve filan, filan, filan, filan, filan – umarım bunların hepsini yapmak istiyorum.

Bu oyuna yönelen “I’m Good (Blue)” sıralamasında 7. sırada yer aldı. İlan panosu Listede 12 hafta geçirdikten sonra Hot 100.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/bebe-rexha-thanksgiving-halftime-show-nfl-performance/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir