Beauty Influencerların Kullandığı Uygun Fiyatlı Makyaj Aleti Şimdi Satışta


emin değilseniz alışveriş yine de, mutlu alışveriş yapanlardan gelen bu çılgın yorumlar sizi ikna edebilir.

Pimoys Pudra Puf Üçgeni Yorumları

Bir müşteri fışkırdı, “Bu toz pufların pudra uygularken kullanılabilecek en iyi şey olduğunu düşündüm! Son derece yumuşak ve tutması kolay olduklarını düşünüyorum. Sık sık değiştirmem gerekmiyor, bu yüzden 6’lı bir pakete sahip olmak daha da iyi . Tam oturuyorlar ve pudrayla kusursuz bir şekilde karışıyorlar! 10/10!”

“Buraya onları bir TikTok etkileyicisi söylediği için satın almaya geldiysen… ben de geldim. Söylentiler doğru, bu küçük nefesler harikalar yaratıyor! Gerçekten gözün altına girmek için sivri ucunun olmasına bayılıyorum ve Bir müşteri, “Burun çevresinde. Fiyatı yenemezsin ve kusursuz bir pudra uygulamasına yardımcı olurlar. Sadece onları al” diye ısrar etti.

Bunları Tiktok’ta gördüm ve çok iyi bir fiyattı. Ben göz altlarımda kullanıyorum ve gün boyu kırışık olmuyor.

Bu, pudrayı gözlerimin altına çok zahmetsizce yerleştirmemi sağladı ve havalı fırçalanmış görünümü elde etmeme yardımcı oldu! Tiktok bu öneriyi kaçırmadı! Ayrıca bütçe dostu!

Bir müşteri, “Bunlara bayıldım! Makyaj setim çok daha iyi ve kusursuz! Kesinlikle oyunun kurallarını değiştirdim” dedi.

Bir başkası, “Tamam, güzellik karıştırıcılarını aldım ve abartıyı hiç anlamadım. Makyaj fırçaları iyidir. Fondöten fırçaları da kıyaslanamaz. Hiç bu kadar kusursuz bir ürün karışımına sahip olmadım. Bunlar yasal olarak en iyisi. Bunu alma konusunda kendinizden şüphe duyuyorsunuz, sadece yapın. Onları TikTok’ta gördüyseniz, ben de orada gördüm.

Bir Amazon müşterisi, “Bunu güzellik karıştırıcı yerine pudralarım için gerçekten seviyorum. Bu pudra pufunu kullanmaya başladığımdan beri makyajım daha kusursuz hale geliyor ve yerinde kalıyor. Bunu gerçekten tavsiye ediyorum.”

Bir müşteri, “Bunlar yüze ve göz çevresine fondöten, kapatıcı ve pudra uygulamak için mükemmel. Şimdiye kadar 3 kez satın aldım ve onları her zaman stokta tutacağım” dedi.

Alışveriş yaparken NuFace The FIX Line Smoothing Device ve Serum’u 100$’ın altına nasıl puan alacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362067/this-affordable-amazon-makeup-product-that-every-beauty-influencer-uses-is-now-on-sale-for-dollar8?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir