Beaumont Çocuklarının Korkunç Çözülmemiş Kayboluşunun İçinde


Sonunda Avustralya tarihindeki en akıldan çıkmayan suçlardan biri haline gelecek olan şey, polisin çocukların saklanmadığını ekarte etmek istemesiyle Beaumont’ların evinin aranmasıyla başladı. O gece Jim, Somerton Park ve Glenelg’i sokak sokak tararken bir devriye arabasına bindi. Polisler onu bıraktığında kendi arabasına bindi ve aramaya devam etti.

Sabaha, Deniz Kurtarma Filosu’ndan tekneler arama çalışmalarına katıldı, havaalanı ve tren istasyonları uyarıldı ve Adelaide eyaletine giren ve çıkan herkesi izlemek için barikatlar kuruldu. Polis, Beaumont çocuklarını gören olup olmadığını sorduğunu herkesin duyabilmesi için sokaklarda yüksek sesli hoparlörlerle devriye gezdi. Jim’in eski bir şoför olduğu ve bu nedenle kendilerinden biri olduğu ve Jane’in Brownie birliğinin üyeleri de dahil olmak üzere her yaştan insan, bölgeyi yürüyerek taradı.

Ve doğal olarak, muhabirler ailenin evine akın etti ve Jim onlara 28 Ocak sabahı arka verandasından seslendi. “Birisi onları iradesi dışında tutuyor olmalı, aksi takdirde şimdiye kadar eve gelirlerdi” dedi. “Tam bir muamma, anlayamıyorum. Çocuklarım ağlayacak. Bu bir kabus gibi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326603/why-the-unsolved-disappearance-of-the-beaumont-children-remains-one-of-australia-s-most-haunting-crimes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın