Bayan Jacky Oh Kimdir? DC Young Fly’ın 32 Yaşında Ölen Ortağı Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Bayan Jacky Oh Kimdir? DC Young Fly'ın 32 Yaşında Ölen Ortağı Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • DC Young Fly, ‘Wild N Out’ dizisindeki rolüyle ünlüdür.
  • 2015’ten beri Bayan Jacky Oh ile romantik bir ilişki içindedir.
  • 1 Haziran 2023’te sarışın güzelin hayatını kaybettiği haberi çıktı.

DC Genç Sinek (kızlık soyadı John Whitfield) ve Bayan Jacky Oh (kızlık soyadı Jacklyn Smith) 2015 yılında sette tanıştı. Nick Cannon‘S Vahşi N’ Out – komedyen, aktör ve rapçi öne çıkan bir oyuncuydu, Jacky ise bir Vahşi N Çıkışı kız. Aşkları uzun vadeli bir ilişkiye dönüştü ve yaklaşık sekiz yıllık ilişkileri boyunca üç çocuğu birlikte karşıladılar.

Trajik bir şekilde, 1 Haziran Perşembe günü Bayan Jacky’nin 32 yaşında vefat ettiği haberi geldi. TMZ Miami’de öldüğünü ve çıkış ayrıca DC’nin Atlanta’da düşünülemez haberi duyduğunda yeni bölümler çektiğini bildirdi. TMZ ayrıca, silindiğinden beri sosyal medya gönderisinde “anne estetiği” için orada olduğunu iddia ettiğini kaydetti.

Bayan Jacky Oh
Doğrulanmış

BET Medya Grubu aynı gün bir açıklama yaptı. ABD Güneşi. Jacky Oh, grubun sevgi dolu bir arkadaşı ve sevgili meslektaşıydı. Vahşi N’ Out beş sezon boyunca oyuncular, ”dedi. “Daha da önemlisi, üç güzel çocuğa sahip harika bir anneydi. BET Medya Grubu, bu zor dönemde Jacky Oh’u seven ve ona değer veren Smith ailesi, DC Young Fly, B Simone, Nick Cannon ve tüm arkadaşlara en içten başsağlığı dileklerimizi sunar.”

İşte Bayan Jacky Oh’un hayatı hakkında bilinmesi gereken beş şey.

O bir anneydi.

Buna göre GüneşJackie trajik bir şekilde arkasında adında üç küçük çocuk bırakır. Nova, nalaVe Prens. Yakın tarihli bir Anneler Günü’ne göre instagram gönderi, anne olmaktan tamamen zevk aldı. yanında tam göz kamaştırıcı fotoğraf seti üç çocuğuyla birlikte, “Çok şey yapıyorum. Ama anne olmak favorim 🥹🤞🏽 Tanrı beni 3 kez seçti 🙏Söz veriyorum bunu asla hafife almayacağım . Ben çok kutsanmış adamım! Anneler günün kutlu olsun anneler.”

Tatilden önce kucağında üç çocuğunun da fotoğrafını paylaştı. “Anneler Günü önümüzdeki hafta sonu!” 7 Mayıs gönderisine kısmen açıklama yaptı. “Şu güzel bebeklere bakın…”

Şov dünyasında kendi kariyeri vardı.

Yukarıda belirtildiği gibi, Jacky belirgin bir şekilde öne çıktı. Vahşi ‘N Outolarak oynadığı Vahşi ‘N Out kız uzun zamandır ortağıyla tanıştığında. Beş sezon boyunca şovdaydı. Aynı zamanda, Instagram’da en az 959.000 takipçiye sahip olan bir etkileyiciydi – sadece bir milyondan utangaç. Sosyal medya biyografisinde, onu lanse ediyor Youtube kanalıJ. Nova dudak parlatıcısı koleksiyonunun yanı sıra.

2021’deki ilk YouTube videosunda, “Ben bir modelim, ben bir girişimciyim, bir aktrisim, artık bir sanatçıyım, az önce bir şarkı yayınladım. Ben bir hayat aşığıyım, ben bir yapımcıyım, ben bir içerik üreticisiyim. Ama en önemlisi iki güzel kızın annesiyim.”

Bayan Jacky Oh, ‘My Honeylicious Life’ın yapımcılığını üstlendi.

Neredeyse onun kadar çok abonesi var. Ballı Hayatım video platformunda 816 bin takipçisi olan Instagram’da yaptığı gibi. Şık dizi, sevimli çocuklarıyla ev anlarının yanı sıra moda bölümleri, parti ipuçları ve hatta DC ile Disney World’e yaptıkları aile gezisine bir göz attı. 27 Mayıs’ta yayınlanan en son bölümünde, bir aileye katılan aile yer aldı. taraması Küçük Denizkızı.

O bir emlakçıydı.

Güzel olduğu kadar hırslı olan Jacky aynı zamanda emlakçı olarak da çalışıyordu. 10 Mayıs Instagram gönderisi ondan ayrı gayrimenkul profili. “Hey potansiyel ev satıcısı! Rock’n roll yapmaya hazır mısın? Çünkü evlere olan talep şu anda fırından yeni çıkmış bir parti kurabiyeden daha sıcak.” Kendisiyle bir ev satma davetiyle birlikte gönderiye kısmen açıklama yaptı.

O bir kozmetik ustasıydı.

Jacky ayrıca “ultra parlak” dudak parlatıcılarından oluşan bir seri çıkardı. J.Nova markası. Ayrıca resmi sitede rimel, takma kirpikler ve diğer kozmetik ürünlerini lanse ediyor gibi görünüyor. Büyüleyici parlatıcılar, diğerlerinin yanı sıra Blossom, Bubble Gum ve Brown Sugar gibi tatlı renklerde gelir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-ms-jacky-oh-dead-5110943/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir