BaubleBar’ın Ultra-Popüler Mickey Çanta Tılsımları Artık Daha Fazla Renkte Geliyor


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bu sevimlileri yakalama şansını kaçırdıysan Mickey Mouse çanta tılsımları Son zamanlarda sosyal medyada her yerde görmeye başladığınız, size heyecan verici bir haberimiz var. Sonunda tekrar stoktalar ve şimdi ek renklerde geliyorlar!

Bu süper glam çanta aksesuarları önemsiz şey Aralık 2021’de piyasaya sürüldü ve sadece üç gün içinde tükendi. O kadar popülerdiler ki, 5000 kişilik bir bekleme listeleri bile vardı.

Gerçeği söylemek gerekirse, bu mücevherlerin neden her yerde Disney hayranları tarafından bu kadar sevildiğini anlamak zor değil. Birincisi, çok, çok sevimliler. bende bu var inci ve her çıktığımda iltifat alıyorum. Artı, kim nereye giderse gitsin yanında biraz Disney büyüsü götürmek istemez ki? Tema parkı çantanıza, favori Loungefly sırt çantanıza, el çantanıza veya çantanıza takmak için mükemmel boyuttadırlar. çapraz askılı çanta. Onları çanta süsü olarak kullanmak istemiyorsanız, gerçekten harika anahtarlıklar yaparlar.

Bunları toplayıp heykelcikler halinde sergileyebilmenizi de seviyoruz. Baş, kollar ve bacaklar her yönde 360 ​​derece hareket eder. Ayrıca çok iyi yapılmış ve sağlamdırlar. BaubleBar yepyeni renkler eklediğinden ve yapmaya devam edeceğinden kesinlikle başlamaya değer bir koleksiyon.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1316242/baublebar-s-mickey-bag-charms-with-a-5-000-person-waitlist-are-finally-back-in-stock?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir