BaubleBar Arkadaşlar ve Aile İndirimi: En Çok Satan 1. Yüzüğü 9 Dolara Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bizim gibiyseniz ve hiçbir kıyafetin bir veya iki aksesuar olmadan tamamlanmadığına inanıyorsanız, bugün sizin için yaptığımız indirime bayılacaksınız. Renkli mücevher parçaları ve şık Disney’in olmazsa olmazları arasında yer alan BaubleBar, şu anda bir Arkadaşlar ve Aile satış etkinliği her şeyin %25 indirimle satıldığı yer.

Her şey satışa dahil dedikleri zaman, demek istedikleri her şey! Yeni gelenler Bunlar gibi sevimli altın kabarık kalp küpeler şimdi %25 indirimle satışta. Daha da iyisi, her şey kendi harika satış bölümü şimdi ekstra %25 indirimle satışta.

Ek indirim ile en çok satanlarda 25 doların altında fırsatlar bulabilirsiniz! Örneğin, 50$’lık Mickey Mouse Çanta tılsımları şimdi 22 dolara satışta, bu sevimli Pisa sarmal halka küpe 11 dolara satılıyor ve ikonik Mini Alidia Yüzük şimdi sadece 9 dolara satılıyor. Bu yüzüklerin aslen 44 dolar olduğunu düşünürsek, inanılmaz bir anlaşma elde ediyorsunuz.

mutlaka alışveriş yapın BaubleBar’ın Arkadaşları ve Aile Etkinliği bugün!

Neyi almaya değer olduğunu merak ediyor musunuz? İndirimdeki favori fırsatlarımızdan ve stillerimizden bazılarını topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340004/baublebar-friends-family-sale-9-alidia-rings-15-tarot-necklaces-22-disney-bag-charms-more-deals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir