Basketbol Maçından Sonra Kim Kardashian ve Son Saint Shop: Fotoğraflar – Hollywood Life


Basketbol Maçından Sonra Kim Kardashian ve Son Saint Shop: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: WCP,4cnrs / BACKGRID

kim Kardashian Harvard’da bir konuşma yaptıktan sonra ebeveynlik görevlerine geri dönmek için hiç vakit kaybetmedi. Makyaj patronu oğlunu tedavi ederken görüntülendi Aziz Batı 20 Ocak Cuma günü Los Angeles’taki basketbol maçının ardından, Boston’daki Ivy League üniversitesinden eve indikten sadece birkaç saat sonra, maç sonrası bazı atıştırmalıklara. Beyaz bir kolsuz bluz ve çizgili antrenman pantolonundan oluşan süper rahat bir takımla sallanan Kim, inanılmaz görünüyordu ve kendisinin bir süper anne olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Basketbol Maçından Sonra Kim Kardashian ve Son Saint Shop: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kim Kardashian, bir basketbol maçından sonra 7-11’de oğlu Saint ve arkadaşını ısmarlıyor. (WCP,4cnrs / BACKGRID)

Günün erken saatlerinde Kim sürpriz bir ziyaret ve konferans için Harvard Business School’a geldi ve onunla alay etti. Instagram Hikayesi. Geziyi SKIMS kurucu ortağıyla birlikte yaptı Jens Grede başarısı hakkında konuşmak” [SKIMS] iş, ”ÖZEL bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı. İçeriden birisine göre iki girişimci, “Doğrudan Tüketiciye Ulaşmanın Ötesine Geçmek” adlı bir kurs için şekillendirici giyim serisini tartıştı.

2 saat süren konuşmada, Eli Rosenburg ile ilgili NBC Boston, Kim, kendisi gibi nasıl başarılı bir iş adamı olunacağını anlattı. “Üzerinde çalıştığı şey hakkında konuştu ve bu yeni özel sermaye şirketi ve SKIMS, ”dedi bir katılımcı İnsanlar. Kenarda oturuyordu ama yine de dersle ilgileniyordu.

Harvard gezintisi, Kim’in muhteşem bir fotoğraf albümünü “mutlu dönem” başlığıyla paylaşmasından bir gün sonra gelir. Eski kocasıyla ilgili haberler çıktıktan sonra pozitif kaldığını görmek güzel. Kanye Batı YEEZY baş mimari tasarımcısı ile evli, Bianca Sansür, geçen hafta gizli bir törenle Bildirilen süper lüks bir balayına rağmen, çiftin birlikteliği Kim’i etkilemiş gibi görünmüyordu.

Basketbol Maçından Sonra Kim Kardashian ve Son Saint Shop: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kim Kardashian, aile gezisi için inanılmaz görünüyordu. (WCP,4cnrs / BACKGRID)

ÖZEL bir kaynak, “Kanye, Kim’e evlenmeden önce söylemedi, bu yüzden bunun yasal olup olmadığını iki şekilde de bilmiyor ama bunun sadece bir tören olduğunu duyuyor” dedi. HollywoodYaşamı 17 Ocak raporu için. “Her iki şekilde de umursamıyor ve hiç düşünmüyor. Kim, çocuklarına bir baba olarak görevlerini yerine getirdiği sürece romantik hayatında ne yaptığı umrunda değil.”

Kim, altı yıllık evliliğin ardından Şubat 2021’de “Ünlü” rapçiden “uzlaşmaz farklılıklar” nedeniyle boşanma davası açtı. Saint ile birlikte kızlarını paylaşan çift Kuzey9 ve Chicago4 ve oğlu Mezmur, 3, şimdi tüm yarım kalmış işleri halletti. Elde edilen nihai uzlaşmaya göre HollywoodYaşamı, Kim ve Kanye 4 çocuklarına “eşit erişim” ile ortak velayet alırken, Kim nafaka için ayda 200.000 dolar alacak. Eş desteğine gelince, her bir taraf evlilik öncesi anlaşmada bundan feragat etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/kim-kardashian-son-saint-shop-basketball-game-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir