Başkanın 7 Torunu ile Tanışın – Hollywood Life


Joe Biden


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Patrick Semansky/AP/Shutterstock

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak bile, Joe Biden torunları için sevgi dolu bir figür olarak kaldı. 79 yaşındaki politikacının yedi torunu var ve hepsi büyükbabalarına ya da ona deyimiyle “Pop-Pop”a tapıyorlar. O kadar ki, torunu Naomi dedesinin Güz 2022 düğününe Beyaz Saray’da ev sahipliği yapacağını açıkladı. Joe, Beyaz Saray’da çok çalışıyor ve torunları da dahil ailesiyle vakit geçirmeye devam ediyor. Aşağıda, en genç nesil Bidens hakkında bilmeniz gereken her şey var.

Naomi Biden

Naomi Biden
Naomi Biden, Joe Biden ve Jill Biden ile (Fotoğraf: Shutterstock)

Joe’nun en büyük torunu 28 yaşındaki Naomi Biden. avcı biden ve Kathleen BuhleAdını 1972’de 1 yaşında bir trafik kazasında ölen Biden’ın kızı olan merhum teyzesinden almıştır. Naomi, Mayıs 2021’de Columbia Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Lisans için Pennsylvania Üniversitesi’ne gitti ve Trump’ın kızıyla sınıf arkadaşıydı. Tiffany Trump. Naomi nişanlı Peter Nealve sık sık tatlı ilişkilerini sosyal medyada belgeliyor. Instagram sayfası100.000’den fazla takipçisi olan , Naomi’nin ailesi ve arkadaşlarıyla fotoğraflarına yer veriyor.

Naomi, 28 Temmuz 2022’de sosyal medyasında nişanlısıyla 19 Kasım 2022’de Beyaz Saray’da South Lawn’da evleneceğini açıkladı. Bu, 2013’ten bu yana Beyaz Saray’daki ikinci düğün olacak. Başkan Barack Obama’nın fotoğrafçı Pete Souza, Patti Lease ile evlendi.

“Sooo, en iyi nasıl güncelleneceğinden emin değilim ama haftalar önce yapması gerekiyordu…ama sonunda törenin nerede olacağını bulduk… ve gizli servisin rahatlamasına ve köpeklerin onayıyla… evleneceğiz… Güney Çim üzerinde! Daha heyecanlı olamazdı” Naomi yazdı Twitter’dan. Düğün tarihini de Instagram’da paylaşarak açıkladı. aynı fotoğraf South Lawn’ın fotoğrafı, “Yapmamıza 114 gün kaldı.”

Finnegan Biden

Finnegan Biden
Finnegan Biden ile Joe Biden, Jill Biden ve Naomi Biden (Fotoğraf: Patrick Semansky/AP/Shutterstock)

Finnegan Biden22 yaşında, Hunter ve Kathleen’in ikinci kızı. Joe’nun rahmetli annesinin adını taşıyor. Catherine Eugenia Finnegan. Ablası Naomi’nin aksine Finnegan, halk arasında ve sosyal medyada düşük profilli olma eğilimindedir. Ancak, 2020’de büyükbabası için kampanyaya adım attı. Şubat 2020’de Iowa’daki mitingJoe, Finnegan’ı kalabalığa tanıttı ve şöyle dedi: “Torunlar sadece büyükbabalarını değil, onları da seviyorlar. Ve bu harika bir şey. Teşekkürler bebeğim.”

Maisy Biden

Maisy Biden
Maisy Biden (Fotoğraf: Javier Galeano/AP/Shutterstock)

Bir sonraki Biden torunu Maisy Biden, Hunter ve Kathleen’in 21 yaşındaki kızı. Maisy, Barack Obama’nın Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı sırada Joe ile çok seyahat etti. Hatta Obama’nın küçük kızıyla yakın bir dostluk kurdu. Sasha Obama. Maisy, 2019 yılında liseden mezun oldu ve Joe ve eşi de dahil olmak üzere sevdiklerinin katıldığı bir aile partisiyle kutladı Jill Biden. Maisy şurada da aktif: TikTok, burada eğlenceli dans ve dudak senkronizasyonu videoları paylaşıyor. Sosyal medya platformunda 180.000’den fazla takipçisi var.

Natalie Biden

Natalie Biden
Natalie Biden (sağda) Robert Biden, Joe Biden ve Finnegan Biden ile birlikte (Fotoğraf: Manuel Balce Ceneta/AP/Shutterstock)

Joe’nun dördüncü en büyük torunu Natalie Biden17. Natalie’nin ebeveynleri Hallie Olivere ve geç beau biden (Joe’nun 2015’te beyin kanserinden ölen oğlu.) Natalie, kuzenlerinden biraz daha mütevazı olsa da, konuştu ikinci gecesinde 2020 Demokratik Ulusal Konvansiyonu. Etkinlikte First Lady Jill’den bahsetti ve “Onun senin ortalama büyükannen olmadığını söyleyebilirim. O bir şakacı, çok yaramaz.” Natalie de büyükbabasının kampanyasına performans sergileyerek dahil oldu. Instagram Soru-Cevap kuzen Noami ve model ile oy vermeyi teşvik etmek Kaiai Gerber.

Robert ‘Avcı’ Biden

Robert Biden
Robert Biden, Natalie Biden ve Jill Biden ile birlikte (Fotoğraf: Oliver Contreras/Shutterstock)

Robert ‘Avcı’ Biden II, 16, Beau ve Hallie’nin en küçük çocuğu. Amcasının adını aldı. 9 yaşındayken babası trajik bir şekilde beyin kanserinden öldü. Robert, Joe’nun Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı süre boyunca ve 2020 seçimleri için yapılan kampanya sürecinde büyükbabasıyla birçok kez boy gösterdi. O da göründü bir videoda 2020 Demokratik Ulusal Kongresi’nde milli marşın okunması.

Donanma Joan Roberts

Altıncı Biden torunu bir kız, adı geçene kadar bilinmiyordu. Günlük posta Kasım 2020’de açıkladı. O, Hunter’ın kızı ve Lunden Alexis Roberts. Lunden, 2018’de Arkansas’ta bir kız çocuğu doğurdu, ancak 2020’ye kadar Hunter’ın baba olduğu ortaya çıkmadı. Raporlara göre, Hunter nafaka ödemeyi kabul etti.

beau biden

Joe Biden’ın yedinci torunu beau biden. Bebek Beau, Mart 2020’de Hunter’ın ikinci eşinden dünyaya geldi. Melisa Cohen. Çift, oğullarına Hunter’ın merhum erkek kardeşinin adını verdi. Beau’nun gelişi COVID-19 pandemisinin başlangıcında geldi, bu yüzden halk arasında pek görülmedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/joe-biden-grandchildren-4572832/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir