Başkan Joe Biden Bisikletinden Düştü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Joe Biden


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Manuel Balce Ceneta/AP/Shutterstock

Başkan Joe Biden yere yığıldıktan sonra tekrar kalkmaya alışkın olduğu açıktır. 79 yaşındaki siyasetçi eşiyle birlikteydi Jill Biden 17 Haziran Cuma günü Rehoboth Sahili’nde bisiklete binerken sıvı döküldü. Delaware tatil kasabasında bir evi olan çift, kazanın meydana geldiği 45. evlilik yıldönümlerini kutlamak için oradaydı. Aşağıda görüldüğü gibi, oldukça takla atmış gibi görünse de, Biden bunu çabucak sildi ve atına (diğer adıyla bisiklet) geri döndü ve gazetecilere “İyiyim” dedi.

Joe Biden
Joe Biden, Haziran 2022’de Delaware’de bisiklet sürdü. (Manuel Balce Ceneta/AP/Shutterstock)

İki tekerlekli aksilik meydana gelmeden önce Biden, Büyük Ekonomiler Enerji ve İklim Forumu’nda iklim değişikliğinin ekonomi üzerindeki etkileri hakkında bir konuşma yapmıştı. Bu arada Jill, sabahı Ulusal Ebeveyn Öğretmenler Birliği’nin 125. Yıldönümü Toplantısında silah kontrolü önlemleri hakkında bir konuşma yaparak geçirmişti. Bu kadar ciddi tartışmalardan sonra biraz temiz hava almak ve rahatlamak istedikleri belliydi, ancak bisiklet yolculuğunun böyle bir dalışı içermesini beklemiyorlardı.

Joe Biden
Başkan Joe Biden, 17 Haziran 2022’de bisiklete binerken sıvı döktü. (Manuel Balce Ceneta/AP/Shutterstock)

Rehoboth Plajı gezisi, çok daha derin bir etkiye sahip olmasına rağmen, çiftin yakın zamanda yaptığı başka bir geziyi takip ediyor. 29 Mayıs’ta Başkan ve First Lady, Robb İlkokulu katliamının kurbanlarına saygılarını sunmak için Teksas, Uvalde’ye geldi. Çift, Buffalo’daki ırkçı saldırının gerçekleştiği yeri ziyaret ettikten sadece bir hafta sonra, 19 çocuğun ve iki öğretmenin 18 yaşındaki bir silahlı adam tarafından katledildiği okulun önündeki derme çatma anıtın önünde durdu. Orada çiçekler bıraktılar ve her kurbanın karton kesiklerine dokunduklarında kaybedilen masum hayatları düşündüler.

Joe Biden
Başkan Joe Biden, bisiklete binmesi sırasında döküldükten sonra hızlı bir şekilde iyileşti. (Manuel Balce Ceneta/AP/Shutterstock)

Teksas Valisi ile el sıkıştıktan sonra Greg AbbottBiden ve eşi de konuştu Doktor Hal HarrellUvalde İlçesi Bağımsız Okul Bölgesi müfettişi ve Mandy Gutierrez, Robb İlköğretim Okulu müdürü. Okuldaki molanın ardından çiftin, kurbanlara adanan özel bir hizmet için Sacred Heart Katolik Kilisesi’ndeki Ayine katılmaları bekleniyor. Daha sonra kurbanların aileleriyle ve ardından ilk müdahale ekipleriyle özel olarak görüşecekler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/joe-biden-falls-off-bike-photos/

Yorum yapın

SMM Panel