Başkan Biden ve Hunter’ın Oğlu Beau Şükran Günü’nde İtfaiyecileri Ziyaret Etti – Hollywood Life


Jill Biden, Beau Biden


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Susan Walsh/AP/Shutterstock

Başkan Joe Biden80 yaşında, en küçük torununu 24 Kasım Perşembe günü Şükran Günü’nde Nantucket, Massachusetts’teki bir itfaiye istasyonunu ziyarete götürdü. Beau Bidennin iki yaşındaki oğlu Avcı Bidenitfaiyecilerle takılırken ve “Pop” Joe ve “Nana”sıyla istasyonu keşfederken kesinlikle sevimliydi. Jill Biden71.

Beau Biden, Jill Biden
Hunter Biden’ın iki yaşındaki oğlu Beau, Şükran Günü’nde büyükbaba Joe Biden ile Nantucket itfaiye istasyonunu ziyaret etti. (Susan Walsh/AP/Shutterstock)

Görünüşe göre Beau, büyükanne ve büyükbabayla büyük bir maceranın içindeydi. Süet ceketi, siyah süveteri, koyu renk kot pantolonu, diz üstü botları ve uyumlu atkısıyla şık olan büyükannesiyle istasyonda el ele dolaşırken gözleri iri iri açılmıştı.

Mavi bir şişme ceket, kot pantolon ve küçük spor ayakkabılar giymiş, Hunter’ın oğlu ve karısı melisa kohen sadece en tatlısıydı. Dost bir itfaiyeci küçük adamla sohbet etmek için diz çökerken, uzun sarı buklelerini kırmızı oyuncak bir kaskla tamamladı. Beyzbol şapkası ve mavi pantolon ve parlak ayakkabılarla tavuskuşu ceketi giyen rahat ama başkan gibi görünen Büyükbaba Joe ile ayrılmadan önce tuğla duvarlı istasyonu gezdiler.

Joe Biden, Beau Biden, Jill Biden
Aile birlikte yola çıkmadan önce istasyonu gezdi. (Susan Walsh/AP/Shutterstock)

Biden’lar son zamanlarda kutlama modunda. Geçen hafta sonu, İlk Çift, torunu için samimi bir Beyaz Saray düğününe ev sahipliği yaptı. Naomi Biden28 ve kocası Peter Neal25, 19 Kasım Cumartesi. Tören South Lawn’da gerçekleşti, ardından Devlet Yemek Odasında samimi bir öğle yemeği ve o akşam daha sonra daha resmi bir resepsiyon verildi.

Başkan Biden ve First Lady, torunları ve ailenin en son üyesi hakkında resmi bir açıklamada fışkırdı. Beyaz Saray açıklamasıhalka, “Naomi’nin büyümesini izlemek, kim olduğunu keşfetmek ve kendisi için böylesine inanılmaz bir hayat kurmak bir zevkti.”

Şimdi kocası olarak Peter’ı seçtiğini görmekten gurur duyuyoruz ve onu ailemize katmaktan onur duyuyoruz. Kendilerine kahkaha dolu, her geçen yıl daha da derinleşen bir aşk dolu günler diliyoruz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/25/president-biden-grandson-beau-visit-firefighters-thanksgiving/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir