Bartise Bowden, Yeni Kız Arkadaşı Cait Vanderberry’yi Tanıttı: Video – Hollywood Life


Bartise Bowden


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Sör Baffo/Netflix

Aşkın gözü kördür‘S Bartise Bowden resmi olarak piyasadan çekilmiştir. Bartise hafta sonu 28. yaş gününü kutladı ve ilişkisini sert bir şekilde başlattı. Cait Vanderberry bir instagram Dallas’ta kalışlarını kutlamalarının ardından paylaştığı makara. “Doğum günü haftasonum için beni ve @coolbeanscait_’i ağırladığı için @urby Dallas’a büyük alkış!” altyazılı Makara18 Temmuz’da paylaşılan ve aşağıda görülebilecek olan. “Kutlama yaparken çok eğlendik ve bir sonraki maceramızı sabırsızlıkla bekliyoruz!”

Videoda, bowling, futbol ve cornhole’u bir araya getiren bir oyun olan PinToss etrafında inşa edilmiş bir yemek ve eğlence alanı olan BowlGames’te başlayan Dallas’ta geçirdikleri hafta sonundan birkaç klip gösteriliyordu. PinToss oynadıktan ve güzel yiyecekler yedikten sonra çift, elektrikli bir scooter’ı paylaşarak gülümseyerek dairelerine gitti. Daha sonra bir Meksika yemeğine gitmeden önce kiralık dairelerine yerleştiler. Geceyi Cait’in Bartise’ye “Doğum Günün Kutlu Olsun” şarkısını söylemesi ve apartman yönetiminin buzdolabına bıraktığı pastayı hediye etmesiyle noktaladılar.

Cait ayrıca erkeğine tek başına mutlu yıllar diledi instagram sayfa. The Mexican restoranında içki içerken çekilmiş iki fotoğrafının ve Bartise ile poz verdiği iki fotoğrafın yanı sıra Cait yazdı, “pozisyona karşı poz verilmemiş #cancerseason #birthdayboy @themexicandallas.” Tek omuzlu, vücudu saran turuncu bir elbiseyle parlarken, Bartise hakiler ve pembe düğmeli bir üstle yakışıklı görünüyordu.

Cait hakkında pek bir şey bilinmese de Instagram hesabından güzel bir kokteyl eşliğinde giyinip poz vermekten keyif aldığı anlaşılıyor. Ayrıca gelişen bir sosyal hayatı var gibi görünüyor. Profesyonel hayatına gelince, bir LinkedIn Ona ait gibi görünen profil, Portnox adlı bir şirkette müşteri başarı yöneticisi olduğunu söylüyor. Profili, Kuzey Teksas Üniversitesi’nden biyoloji alanında lisans derecesiyle mezun olduğunu ve yan dal olarak sosyoloji ve müzik eğitimi aldığını söylüyor. LinkedIn sayfası 2017’de mezun olduğunu söylüyor.

Bartise Bowden
Bartise Bowden, Netflix’in “Love is Blind” ve daha sonra “The Perfect Match” dizisinde rol aldı (Fotoğraf: Ser Baffo/Netflix)

Bartise, realite televizyonuna çıkışını şu tarihte yaptı: Aşkın gözü kördür Ekim 2022’de 3. Sezon. Bölmelerde Nancy Rodriguez’e evlenme teklif etti, ancak ikisi de değişimdeyken onunla evlenmemeye karar verdi. Daha sonra ikinci Netflix flört şovunu çekti. Muhteşem uyum, ancak mükemmel eşini bulamadı. Gösteri Şubat ayında yayınlanmaya başladı. İki flört şovunu çektikten sonra Bartise’nin bir oğlu oldu. ilan edildi Nisan ayında sosyal medyada Çocuğunun annesinin kim olduğu belli değil ama daha önce romantik bir birliktelikleri olmadığını doğrulamıştı.

Bartise, “Onun hayatını paylaşmak istiyorum çünkü annesiyle çok gurur duyuyorum ve gurur duyuyorum” dedi. Talk’R oğlunun hayatını gizli tutmak istediğini ancak sır olarak saklamak istediğini açıkladıktan sonra Mayıs ayında podcast. “Üçümüzün birlikte sahip olduğu ilişkiden çok gurur duyuyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/bartise-bowden-new-girlfriend-cait-vanderberry-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir