Barefoot Dreams Fırsatlarında %60 İndirimle Rahat Edin: Kazaklar, Battaniyeler ve Daha Fazlası


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Barefoot Dreams’i seviyorsanız, daha fazla satın alma dürtüsüne direnmek zordur. Marka inanılmaz yumuşak kumaşlarıyla seviliyor ve ben buna doyamıyorum. Barefoot Dreams battaniyeleri bir sonraki seviye yumuşaktır. Sabahlıklar, kazaklar ve pantolonlar o kadar rahat ki her gün giymek isteyeceksiniz. Benim için tek bir sorun var: fiyatlar. Neyse ki, her zaman bazı iyi anlaşmalar ve satışlar için avdayım.

24 saat boyunca QVC alışveriş yapanlar 179 $ alabilir hırka sadece 79 $ için. Barefoot Dreams’in bulduğu tek şaşırtıcı şey bu değil. Bunlar yumuşak terlik %55 indirimli. Bu üç parça saten pijama takımı %56 indirimle satışta.

İşte en iyileri Barefoot Dreams fırsatları Şu anda.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380911/get-cozy-with-60percent-off-barefoot-dreams-deals:-cardigans-blankets-pajamas-loungewear-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir