Barbie Setinde Margot Robbie’nin Fantastik Doğum Günü İçine Girin


Barbie dünyasında bir doğum günü kızı.

2 Temmuz’daki özel günü için, Margot Robbie oyuncu kadrosuyla kutlandı. greta gerwigyaklaşan Barbie film. E tarafından elde edilen fotoğraflar gibi! Canlı aksiyon filminde baş karakteri canlandıran haber programı Margot’a çekimler arasında pembe bir Barbie doğum günü pastası sunuldu.

Pastanın üzerine pembe kremayla yazılmış “Mutlu Yıllar Barbie Margot” mesajı elbette okundu. Bu arada, setten başka bir fotoğrafta, Barbie’nin neon takımına bürünmüş, beyaz uzun kollu bir örtü ile 32 yaşındaki Oscar adayını bir parti şapkasıyla birlikte bir kutu donut taşıdığı görülüyor.

Son haftalarda oyuncu kadrosu Barbie Margot ve başrol oyuncusunun fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla birlikte, merakla beklenen proje üzerinde sıkı bir şekilde çalıştı. ryan gosling-Ken rolünü oynayan – kostümlü. Aslında, Warner Bros. Haziran ortasında bir platin sarışın Ryan karakterine ilk bakışını yayınladı ve sosyal medyayı çılgına çevirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336715/go-inside-margot-robbie-s-fantastic-birthday-celebration-on-barbie-movie-set?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir