Barbie Fotoğrafları Viral Olduğunda Margot Robbie Neden “Utandı”?


Plastikte hayat her zaman harika değil gibi görünüyor.

19 Eylül bölümünde Bu Gece Gösterisi, Margot Robbie ondan sonra tamamen utanmış hissettiğini hatırladı ve ryan gosling Yeni filmleri için bir sahne çekerken eşleşen neon paten kıyafetleriyle fotoğraflandılar Barbie.

32 yaşındaki oyuncu, gece yarısı sunucuya verdiği demeçte, “Bu arada ne kadar utandığımızı anlatamam” dedi. Jimmy Fallon resimlere tekrar bakarken. “Gülüyor, eğleniyor gibi görünüyoruz ama içten içe ölüyoruz. ‘Bu hayatımın en aşağılayıcı anı’ dedim.”

Barbie’yi oynayan Robbie ve Ken’i canlandıran Gosling, Haziran ayında Los Angeles’ta bir sahne çekiyorlardı. ve süre ben, Tonya star orada birkaç paparazzi ve birkaç insan kalabalığı olmasını bekliyordu; yaptı “Bu kıyafetlerde biraz öne çıkmak” – bu kadar çok izleyici olacağını ya da Gosling’le kostümlü fotoğraflarının viral olacağını tahmin etmemişti.

“Biraz ilgi olacağını biliyordum ve muhtemelen bazı fotoğraflar ortaya çıkacaktı ama öyle değil” dedi. “Deli gibiydi. Yüzlerce insan izliyordu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347019/why-margot-robbie-and-ryan-gosling-were-mortified-when-barbie-photos-went-viral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir