Barack & Michelle’den Saygılar – Hollywood Life


Barack & Michelle'den Saygılar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Vucci/AP/Shutterstock

Michelle obama resmen 24 yaşında ve babası Barack Obama daha gururlu olamazdı! Eski Başkan, 4 Temmuz Pazartesi günü, aynı zamanda onun doğum günü olan Malia’yı kucaklarken çekilmiş tatlı bir gerileme fotoğrafını paylaştı. Malia muhteşem anneye çok benziyordu Michelle obama fotoğrafta, babası ona sevgiyle bakarken, bulanık mor bir uyku tulumu ve çizgili önlüğü sallarken.

“Doğum günün kutlu olsun, Malia!” Barack haraç başladı. “Ne kadar sofistike, başarılı, güzel ve zarif bir genç kadın olursan ol, her zaman benim bebeğim olacaksın. Ve seni kaldırmak için her zaman burada olacağım,” diye ekledi tatlı bir şekilde.

Anne Michelle ayrıca sevimli bir bebek fotoğrafı ve yürekleri ısıtan bir haraç yayınladı. “Doğum günün kutlu olsun Malia – ve herkese Mutlu 4 Temmuz!” lavanta renkli bir kazak içinde bebek Malia’nın yanında yazdı. “24 yıl önce, harika ruhunuz bu dünyaya geldiğinde bu gün çok özel oldu. Olduğun güzel, sevecen ve azimli genç kadınla gurur duyuyorum. Seni çok seviyorum! Sevgiler annen.”

Barack & Michelle'den Saygılar – Hollywood Life
Barack Obama, kızı Malia ile birlikte. (Evan Vucci/AP/Shutterstock)

Her ikisinin de gurur duyacağı çok şey var – Washington DC’deki seçkin Sidwell Friends School’dan lise diplomasını aldıktan sonra, tıpkı ebeveynleri gibi Harvard Üniversitesi’nde lise sonrası eğitimine devam etti. Mayıs 2021’de Görsel ve Çevresel Çalışmalar alanında Lisans derecesini en yüksek dereceyle kazandı ve o zamandan beri yazar olarak kariyerine devam ediyor.

ile staj yaptıktan sonra Lena Dunham üzerinde kızlarMalia bir iş buldu Donald Glover yeni projelerinden birinde. Childish Gambino olarak da bilinen Glover, geçen yılki bir röportajda eski First Daughter hakkında iyi sözlerden başka bir şey söylemedi. Onun “inanılmaz yetenekli bir insan” olduğunu söyledi Vanity Fair. “Gerçekten odaklanmış ve gerçekten çok çalışıyor.. Yakında gerçekten güzel şeyler olacak biri gibi hissediyorum. Yazım tarzı harika” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/04/malia-obama-24th-birthday-barack-michelle-tributes/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir