Banana Republic’in Bahar İndiriminden En Kısa Sürede Sepete Eklediğimiz 10 Şey


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Banana Republic’in klas ve sofistike stillerini seviyor ama her zaman fiyatı sevmiyor musunuz? heyecanlan çünkü Banana Republic’in Bahar Stilleri İndirimi Etkinliği açık ve normal fiyatlı erkek elbise, pantolon ve pololarda %30 tasarruf edebilirsiniz. En çok satan ilkbahar ve yaz stillerinden bazılarını indirimli olarak elde etmek için mükemmel bir fırsat. Tek yapmanız gereken ödeme sırasında BRSPRING kodunu girmek.

Mutlaka gözümüze kestirdiğimiz birkaç parça vardır. Örneğin, katmanlı şal elbisenin mavi çiçekli versiyonu favorilerimizden biri olmalı. Düz renkler de dahil olmak üzere diğer birçok seçenekle gelir. sarı ve siyah gibi. Ayrıca bugün 119 dolara satılıyor.

Yeni bahar pantolonları için pazardaysanız, Banana Republic’in satışta birkaç mükemmel seçeneği var. Gerçekten harika bir anlaşma için, şunları alabilirsiniz: Banana Republic Konik Kargo Pantolon (başlangıçta 120 $) 45 $ gibi düşük bir fiyata. 50$’ın altında daha da inanılmaz fırsatlar bulmak için, kampanyalarına göz atmayı unutmayın. 5 $ gibi düşük buluntularla satış bölümü.

kontrol ettiğinizden emin olun Banana Republic’in Bahar Stilleri İndirimi Etkinliği Bugün fiyatlar tekrar yükselmeden veya sevdiğiniz bir stil sizin bedeninize göre tükenmeden önce. İndirimdeki favori modellerimizi topladık, aşağıdan kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327542/banana-republic-s-spring-styles-sale-score-can-t-miss-deals-on-trendy-dresses-pants-more-right-now?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın