Bana Yalan Söyle Yıldızlar Dizinin Kitaptan Ne Kadar Farklı Olduğunu Açıklıyor


Fanları carola sevgilisiBana Yalan Söyle adlı romanı, Hulu’nun TV uyarlaması küçük ekrana geldiğinde bazı değişiklikler öngörmeli.

En azından şovun yıldızları böyle Grace Van Patten ve Jackson Beyaz-Sıcak yeni dramada sırasıyla Lucy Albright ve Stephen DeMarco’yu oynayanlar- sadece E! 7 Eylül galasından önceki haberler. Grace ve Jackson’ın detaylandırdığı gibi, Hulu üstleniyor Bana yalanlar söyle kaynak materyalini takip eder, ancak hikayeyi daha fazla destekleyici oyuncuya odaklanacak şekilde genişletir. Spencer Evi, Sonia Mena, Alicia Kalabalık, Benjamin Wadsworth ve Catherine Missal.

Grace, E’ye “Şov gerçekten her karakteri derinlemesine inceliyor” dedi. News, “ve her karakterin yaşadıkları o kadar farklı bir yolculuk ve iç kargaşaya sahipler. Kitapta Lucy ve Stephen’ı gerçekten tanıyacaksınız, ancak gösteri gerçekten her karakterin içine dalıyor ve onu çok daha fazla bir şey yapıyor. topluluk.”

Grace, bu pivotun izleyicilere “her karaktere ve arkadaşlıklarına bu kadar yatırım yapacağına” söz verdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345015/tell-me-lies-stars-explain-how-the-show-differs-from-the-book?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir