Baltimore Ravens Linebacker Jaylon Ferguson 26 yaşında öldü


Baltimore Ravens organizasyonu, sporcu kaybının yasını tutuyor Jaylon Ferguson.

NFL ekibi, dış kalecinin 21 Haziran’da öldüğünü duyurdu. 26 yaşındaydı. Örgüt, “Jayson Ferguson’un vefatından dolayı derinden üzgünüz” dedi. Beyan, 22 Haziran’da yayınlandı. Kocaman bir gülümseme ve bulaşıcı kişiliğe sahip nazik, saygılı bir genç adamdı. Çok erken kaybettiğimiz bir hayatın yasını tutarken Jaylon’un ailesine ve arkadaşlarına en içten taziyelerimizi sunuyoruz.”

Şu anda ölümüyle ilgili daha fazla ayrıntı kamuoyuyla paylaşılmadı. Louisiana’lı bir yerli olan Ferguson, yakın zamanda takımın mini kampına katılmıştı ve vefatından önce Ravens ile dördüncü sezonuna hazırlanıyordu.

Ferguson’un menajeri, “Aşk ve hayat dolu harika bir genç adamdı” dedi. Safarrah Lawson, NBC News’e yaptığı açıklamada paylaştı. “O sadece bir futbolcu olarak değil, aynı zamanda harika bir baba, oğul, kardeş ve arkadaş olarak da hatırlanacak. Ailesi dualarınızın devamını istiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335347/baltimore-ravens-linebacker-jaylon-ferguson-dead-at-26?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel