Balo Gecesi Özeti – Hollywood Hayatı


Gabby Windey


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Disney+

bu ikinci gece Yıldızlarla Dans bu hafta ve biz gerçekten kutsanmış durumdayız. 18 Ekim bölümünde, yarışmanın iki turu olacak. İlk tur tamamen Balo ile ilgili ve çiftler bir kez daha birlikte dans edecek. İkinci tur, bonus puanlar için devasa bir dans maratonudur. Ayakta kalan son çift kral ve kraliçe olarak taç giyecek. Balo gecesi.

Daniel Durant ve Britt Stewart Balo Gecesine çok seksi bir cha-cha ile “SexyBack” ile başlayın. Justin Timberlake özellikli Timbaland. “Dün geceki ilerlemene devam ettin” len Goodman “İyi dans edilmiş bir rutin” demeden önce diyor. Derek Hough Daniel’e dans ederken “bu yağma ve bu özgüveni” sızdırdığını söyler.

İle Dans Etmek.  yıldızlar
‘Yıldızlarla Dans Etmek’ jürisi. (Disney+)

Carrie Ann Inaba ayrıca bunun “çok sağlam bir rutin” olduğunu söylüyor, ancak ileriye dönük bazı hareketlerini “abarttığını” görmek istiyor. Daniel ve Britt’in puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 8; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 32. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 66.

Heidi D’Amelio ve Artem Chigvintsev “Girls Just Want To Have Fun” şarkılarının sıradaki eğlenceli ve cesur caz rutini Cyndi Lauper. Bruno Tonioli performansı sevdiğini itiraf ediyor, ancak rutin sırasında “attan inmeyi kaçırdığını” belirtiyor. Carrie Ann, Heidi’ye Heidi’den “daha fazlasını görmek istediğini” söyler. Len, Carrie Ann ile tamamen aynı fikirde değil. Heidi ve Artem’in puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 9; derek = 8; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 33. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 69.

Vinny Guadagnino ve Koko Iwasaki Viyana Valsi ile “You and Me” şarkılarına yavaş dans havası verin. cankurtaran. Bruno, “Çok, çok uzun bir yol kat ettiniz” diyor. “Detayları gerçekten cilalamalısın.” Carrie Ann, Vinny’nin “tekniğe hakim olmak için çok iyi bir girişim” yaptığını kabul ediyor. Len, Vinny’nin “güzel bir müzikaliteye” sahip olduğunu, ancak dans maratonunda oyununu gerçekten geliştirmesi gerektiğini ekliyor. Vinny ve Koko’nun puanları: Carrie Ann = 7; uzunluk = 7; derek = 7; Bruno = 7. Toplam Puan = 40 üzerinden 28. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 60.

Şangela ve Gleb Savçenko tarafından “Bu Geceyi Bekliyor” adlı şiddetli cha-cha’ları ile işleri tamamen yeni bir seviyeye taşıyın. Jennifer Lopez. Shangela, J.Lo’yu muhteşem bir elbise içinde yönlendirir. “Bu çılgıncaydı!” Carrie Ann ilan ediyor. Ancak, bazı yanlış adımlar olduğunu not ediyor. Len, Shangela’ya bacaklarının “hala onun istediği kadar gevrek olmadığını” söyler. Derek, girişin bir “ana olay” anı olduğunu düşünüyor. “Harikaydın,” diye ekliyor. Shangela ve Gleb’in puanları: Carrie Ann = 9; uzunluk = 8; derek = 9; Bruno = 9. Toplam Skor = 40 üzerinden 35. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 67. Shangela ve Gleb, sezonun ilk 9’larını aldılar!

Charlie D’Amelio ve Mark Ballas tarafından “You Make My Dreams” için sansasyonel bir jive gerçekleştirin Daryl Salonu ve John Oates. “Sen harika bir dansçısın,” diye ilan ediyor Len. Derek, “biraz daha fazla enerji” istediğini itiraf ediyor, ancak bu “mükemmeldi”. Bruno, dün gecenin inanılmaz çağdaşından sonra bu rutinin “eşit derecede çarpıcı, aynı derecede zor” olduğunu söylüyor. Carrie Ann, performansta “eksik bir şey” olduğu konusunda Derek ile aynı fikirde. Charli ve Mark’ın puanları: Carrie Ann = 9; uzunluk = 10; derek = 9; Bruno = 10. Toplam Puan = 40 üzerinden 38. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 77. Charli’nin Len’den ilk 10’u!

Jessie James Decker ve Alan Bersten duyguyu bir Viyana Valsi ile “Breakaway”e getirin Kelly Clarkson. Derek, “Her hafta daha iyiye gidiyorsun,” diyor. Carrie Ann takip ediyor ve Jessie’nin “gerçekten büyüyor” olduğunu söylüyor. “Pes etme” diye ekliyor. Jessie ve Alan’ın puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 8; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 32. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 61.

Gabby Windey ve Val Çemerkovski tarafından “Good Girls Go Bad” şarkısında tango ile şiddetli tanımları vardır. kobra yıldız gemisi özellikli Leighton Meester. “Bu harikaydı!” Bruno övüyor. Len, performansın “saldırı dolu, amaç dolu” olduğunu söylüyor. Derek, “Bununla ilgili her şey mükemmeldi” diye ekliyor. Gabby ve Val’in puanları: Carrie Ann = 10; uzunluk = 10; derek = 10; Bruno = 10. Toplam Skor = 40 üzerinden 40. Sezonun ilk mükemmel skoru! Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 76.

Trevor Donovan ve Emma Slater tarafından “Basket Case” e jive ile tam emo gidin Yeşil Gün. Carrie Ann, Trevor ve Emma’nın karmaşık bir koreografiye sahip olduğunu biliyor ve hiçbir adımını kaçırmıyor. Derek, bunun “efor için 10” olduğunu söylüyor, ancak performansın bir kısmı “biraz robotik görünüyordu”. Bruno, performansın “enerji dolu” olduğuna ve yan yana bölümün “harika” olduğuna dikkat çekiyor. Trevor ve Emma’nın puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 8; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 32. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 64.

Joseph Baena ve Daniella Karaağaç “Kapa çeneni ve Dans Et” şarkılarıyla birlikte rock yapın AY YÜRÜYÜŞ. Len, Joseph’e, “O kadar harika dans ettiğini sanıyordum,” dedi. Bruno, Joseph’in sadece birkaç hafta içinde “çok geliştiğini” söylüyor. Carrie Ann, Joseph’in “ayrıntılara gösterdiği özeni” seviyor, ancak onu bir sonraki seviyeye taşımak için hâlâ yapılması gereken bazı iyileştirmeler olduğunu düşünüyor. Joseph ve Daniella’nın puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 8; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 32. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 66.

Jordin Kıvılcımları ve Brandon Armstong Jordin’in “No Air” şarkısında güçlü bir çağdaş dans edin ve Chris Brown. Çok güzeldi, dedi Derek. Performansı “çok cesur” olarak nitelendiriyor. Bruno, Jordin’e performansın “çok hareketli” olduğunu söyler. Len, rutinin “iyi dans edildiğini” düşünüyor, ancak kaldırmayı umursamadı. Jordin ve Brandon’ın puanları: Carrie Ann = 9; uzunluk = 8; derek = 9; Bruno = 9. Toplam Puan = 40 üzerinden 35. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 68.

Wayne Brady ve Witney Carson gecenin son performansıdır. “It Takes Two” şarkısında sambalarıyla cızırdatıyorlar. soygun üssü & DJ EZ Rock. Bruno, “Siz ikiniz samba’nın kral ve kraliçesisiniz,” dedi. Carrie Ann, onda aradığı “çığır açan dans”ı çağırıyor. Len, Wayne’i ayakta alkışlar ve “bu nadiren olur” der. Derek, Len’i ayakta alkışlayarak takip eder. Wayne ve Witney’in puanları: Carrie Ann = 10; uzunluk = 10; derek = 10; Bruno = 10. Toplam Puan = 40 üzerinden 40. Her iki gece için toplam puan: 80 üzerinden 77.

Şimdi dans maratonu zamanı. Yerde ne kadar uzun kalırsanız, o kadar çok puan alırsınız. Daniel omzuna ilk vurulan kişidir. Acele ve lindy hop yapıyorlar. Shangela ve Jessie’ye geliyor. Jessie ve Alan, Balo Kraliçesi ve Kralı olarak taç giyerler. Puanlarına 11 puan ekleniyor.

Dans maratonunun ardından oylamanın sonuçları açıklandı. İlk güvenli çift Trevor ve Emma. Güvende olan diğer çiftler: Wayne ve Witney, Jordin ve Brandon, Gabby ve Val, Shangela ve Gleb, Charli ve Mark, Vinny ve Koko, Daniel ve Britt ve Jessie ve Alan.

En alttaki ikisi Joseph ve Daniella, ardından Heidi ve Artem. Şimdi yargıçların kararına geldi. Derek birinci. Heidi ve Artem’i kurtarmayı seçer. Carrie Ann, Joseph ve Daniella’yı kurtarmayı seçer. Bruno, Heidi ve Artem’i kurtarmak için oy kullanır. Len’e bağlı. Heidi ve Artem’i seçer. Joseph ve Daniella elendi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/joseph-baena-eliminated-dwts-prom-night-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir